Prijava

Ne brt, Prov se loži na Švarceneger vilicu, i uglavnom voli slim ribe. Možda mu se provukla neka sa masovnom guzicom, al je zasigurno imala autoritativnu vilicu.

I ja volim takve vilice, karakterne, tipa Julie Bowen, Tori Black...

Guzice su kao i automobili...
Ima ih na sve strane i svake godine se izbaciju novi modeli koji podsećaju na svoje predhodnike (da ne kažem roditelje).
Dok si mlad i svež vozač maštaš da imaš bilo kakav, pa ti je privlačan i dedin razdrndani fića iz 74. Vremenom razvijaš sopstveni ukus, pa ti postaje bitno koliko dotični troši, kakav je uz brdo, bitnan ti je prenos i gomila drugih sitnica. U nekom trenutku dolaziš do zaključka da za tebe, kao iskusnog vozača, postoji samo jedan automobil koji može da ispuni tvoje zahteve i svi ostali postaju ti nezanimljivi i dosadni, da ne kažem ružni.
Dakle guzice su iste, ali se naši zahtevi menjaju.

ај угаси профил

Zanimljivo stanoviste. Hteo bih da dodam da na kvalitet guzice, posredno utice i kvlt samog struka. Sto tanji i peesovskiji struk to guzica, zajedno sa kukovima vise dolazi do izrazaja. Dzabe dobra guzica, ako je struk ko dzak brasna.

jedno fino poredjenje ove mlade dame, uzivao sam citajuci....sve mi se stvarale slike ispred nosa dok sam citao ove metafore

al sam se pocepao kad sam se setio kako je jebac uvek NAPOMINJAO kako nema bas veliki kurac al zato sponosom uvek govorio kao moja kita izbacuje ubedljivo najjaci mlaz sperme, kao moze da dobaci jako puno pod velikim pritiskom (ko da je to sad ne znam kakva prednost za ribe)...i neki klip neki bukake, i u komentarima jedan lik napise kao otkako gledam ove stvari najmanji kurcevi uvek izbacuju najjace mlazove i onda neki lik ispod da objasnjenje da samo izuzetno mali kurcevi zbog kratkoce one cevcice mogu mnogo jace da izbace MLAZ, jaci pritisak tako nesto nego ovi normalne velicine ili veliki

Pa naravno da je struk bitan, i za dupe i za sise. Sta vrede sise kad ima stomacinu to se ne vazi to je ustanovljeno odavno. Tanani strukic i pupak da se vidi(znaci ona kratka majica ne mora dekolte) i plitke farmerke sto trce dupe eto moze na ideal da se okaci

Moze i ermaks na nogama nece da odmogne

хахаха па да

suknje ja volim kad nosi, da volim ermaks i farmerice za uzanim majicama siđem dole do mocarta, namamim Krkija iz FK Radnički u stan pa ga naguzim

Suknju nosi somijeva baba pa je samo rasiri kad pisa na sred dvorista

rdjavome svaka dlaka smeta
lepota je u oku posmatraca
moda je promenljiva

Kakvo je tvoje dupe?

Ups nisam hteo

lose
zato i kazem ono gore

rdjavome svaka dlaka smeta

Mislim da ova konstatacija nije na mestu, ako vec pricamo o guzicama.