Prijava

Pa realno cmar treba da bude bez dlaka, hemoroida i jos ako je izbeljen krnem jezik ko u eurokrem

Pa u smeru kontra od kazaljke na satu.

hehe znam da cete da mi odgovorite nesto kao "koze ne briju cmar" i tako to ali moram da vam kazem da ste mnogo srecni ljudi ako nikada nijeste imali prilike da se sretnete sa cmarnim dlakama kod zenske guzice :)

Jos ako si neobrijan, pa to se pretvori u picvajz.

nikada se nisam brijao. da se obrijem dolje kako bih sapunicu za kupanje napravio?

Nadovezivao sam na ps/ov i tvoj komentar.

hahah

Moze i u krug a moze i ko hilti kad upalis cekic

Dobro, sad bar znamo ko jede beli deo eurokrema xD

Pa lepsi je beli, zato je eurocrem>nutela

Pa ja bih sada rekao da vise volim crni deo, ali ce to neko sigurno zloupotrebiti u ovom kontekstu.

Apofis ne jedi govna, haha sketch

ne ljuti se da nisam ja drugi bi

Opusteno, radi skeca sam i napisao.

Sprle
rdjavome svaka dlaka smeta
lepota je u oku posmatraca
moda je promenljiva

Ovo ja, cathalian, nisam pisala, da se razumemo. Ni dalje u produžetku. Više nas koristi nalog. Daj plusirajte mi cathalian malo

Znaci dobro dupe imas xd

A nisam ni to rekla hah

Pa reci ajde dza ili bu nece niko da se ljuti

Ovo ja, cathalian, nisam pisala, da se razumemo. Ni dalje u produžetku. Više nas koristi nalog. Daj plusirajte mi cathalian malo

Da, to lici na sojin komadic, samo sto nije dovoljno perverzno.

zanimljivo je to sto su dupeta toliko zanimljiva, kad nikakvu funkciju ne vrse, (mislim spoljnom upotrebom), ajde za sise i razumem, i za kukove, plodnost zene ovo, ono, ali dupeta. Nisam pametan. Vise sam covek za sise, ali nije bas prijatno kad nema dupeta, ne zna covek sta ce sa rukama u jednom trenuku.

ženu dupe krasi a tortu orasi

zena bez dobrog dupeta moze da bude samo prijatelj, nekad ni to