Prijava

Ovde cu s vremena na vreme okaciti nesto prekopirano sa ispovesti tacka com pa cemo to zajedno komentarisati

Bivši sam nogometaš. Poprilično sam zarađivao, sav novac trošio i potrošio na klađenja, putovanja, odjeću, auta, izlaske i žene. Sve su bile sponzoruše i to sam znao, ali mi je imponiralo. Sada živim u stanu od bake, vozim očev auto, nemam primanja i volim ženu koja nije sponzoruša nego predivna, pametna i predobra osoba. Boli me što baš njoj ne mogu priuštiti što zaslužuje za razliku od svih onih prije i stalno me muči osjećaj da ona zaslužuje puno više od mene.

Čovjek shvati šta je imao tek kada to nešto izgubi :/

Jebote koliko znaci dosta kad je covek ima dobru familiju, ostanes bez primanja baka ti uleti stan, cale kola, zena picku, itd. Ja da ostanem bez icega za 10 dana bi se razbezali svi od mene ko da sam sugav

хаха говнари са исповести.ком
добар тема!

Маестро ♦
Jebote koliko znaci dosta kad je covek ima dobru familiju, ostanes bez primanja baka ti uleti stan, cale kola, zena picku, itd. Ja da ostanem bez icega za 10 dana bi se razbezali svi od mene ko da sam sugav

Sad imaš dovoljno da kupiš jednu dobru baku.

Ljudi moji , ja sam se danas konačno nakon 5 godina normalno otuširao !! Do sada smo grijali vodu u loncu i kupali se. Sreću čine male stvari.

Smrt ljudima koji govore i pisu otusirao

prvi put sam se normalno otusirao u vojsci :(

Ja otuširavam mrtve bake pred sahranu kako bih zaradio nešto novca

moju ispovest dosad podržalo 6286 ljudi, a samo 58 osudilo
http://ispovesti.com/ispovest/1834980

Kako samo ja ne nalazim nikakav posao, a mesecima se mucim. Nema koje oglase nisam pogledala i pitala, i za cuvanje dece i sve moguce opcije..

Budi sretan sa time što imaš, bit će ti žao kad to izgubiš!

probaj da je pljujes poslije probanja kao oni sto probaju vino pa pljunu

Moram da gutam još dve godine, to važi za svakog novog zaposlenog

Kakvo gutanje bre sta pricate to

Sekretarice gutaju i duže od dve godine.

Најглупљи разлог за развод брака сам чула од своје прабабе. Жена је се двадесетих година прошлог века развела од првог мужа након три месеца брака зато што му је смрдело из уста. о.О

Dečko koji mi se sviđa već godinu dana i više me upravo zvao da se vidimo, skakala sam po kući, od sreće mi je bilo muka, pa sam i povraćala, sad odoh da se spremam.

I prvi komentar:

Operi zube.