Prijava

U braku sam 27 god a imam ljubavnika 11 godina! On je moja srodna duša, čovek koji je bio uz mene dok sam se borila sa najtežom bolešću, kada sam mislila da ću biti i bez kose! Mlađi je od mene, atraktivan i može imati koju poželi ali eto naše duše su se zavolele i stvorile neraskidivu vezu zauvek. Sa mužem živim kao cimer 13 godina nemamo nikakvih drugih kontakata sem tih glupih materijalnih stvari.

Svaki put kad se vidim sa ljubavnikom, na fejsu izbacim sliku sa suprugom.

Sinoć sam bila sa ljubavnikom.... a jutros me muž pita šta se desilo pa sam tako raspoložena.

Svog 15 godina mlađeg ljubavnika volim više od muža i oba deteta.

Хахахахаххаха.

семе јој курвино јебем

Смешно ми је кад се неко посвађа са мном па користи тактику игнорисања и као не прича са мном мисливши да ћу му/јој тако прићи, а не зна да са рођеним братом нисам причао годину дана, јер је због коцке направио огромне дугове, а да притом нисам ни трепнуо.

отац бије мене и мајку, ја пишам у гаће и плачем

Otac cuti, majka lomi ruke
i šapće mi tiho k'o djetetu
mili sine nema sreće lude
nije ona jedina na svijetu

Otkad mi se momak "igra" sa grudima, one rastu. Neću mu više braniti da se "igra".

Ispovesti na ijekavici >> ispovesti na srpskom

Dobrovoljni sam davaoc krvi, al kada sam se preselio u Nemačku prestao sam. Nećete majčini sinovi, pokvareni, kapi dobiti.

Pa ono, kad pročitam ispovjest, uglavnom očekujem neki incest, neodolevanje seksualnim iskušenjima ili sličnu pizdariju

https://m.facebook.com/ispovijesti.ba/?locale2=sr_RS
Imao je pre i sajt ali izgleda da im ne radi. Uglavnom se zalili da im neko sihir bacio.

Imam 18 godina i nagruvan sam kao Roki Balboa, ljudi kad me vide misle da sam neki manijak, a u stvari sam samo siromašan. Kući ili imamo veoma slabo grejanje ili ga nemamo uopšte i onda ja vežbam da bih se ugrejao...

Uspeo si da na nepune tri strane ponovis post. Svaka cast ozb

HAHAHAHAHA SAMO SAM CEKAO KO CE

iskuliraj nesto oca mu jebem

Pa cestitam mu sta