Prijava

Добар пријатељ мог оца је директор на једном факултету у граду у коме живимо. Знају се још од малена и често долази код нас. Као браћа су. Често прича шта се дешава на факултету. Он човек има скоро 50 година, на факултету је скоро 10 година, и за то време је био са превише девојака које студирају тамо. Само ћу рећи да је тај број већи од 50. Неке од тих девојака су моје годиште и са некима сам био у средњој. Неке од њих су у средњој биле фине и нормалне девојке. И дан данас не могу да верујем да девојке од 19-20 година могу да буду са човеком који је дупло старији од њих, само да би завршиле испит без учења. Те девојке ће сутра својој деци да држе лекције о томе како да се понашају, да буду пажљиве при избору момака јер су сви мушкарци исти, како је њихово тело најдрагоценије и да пазе коме се дају, како је њихова мајка била најбољи студент на факултету. Могу само да замислим шта се дешава по другим факултетима... Јадно да не може јадније.

Kada sam rešio da devojci poklonim lančić kao sitan znak pažnje, izabrao sam onaj gde je strelom probodeno veće i manje srce. Ona misli da su to naša srca probodena strelom, a mene to podseća na njene grudi koje nisu jednake veličine.

Пре пар дана дошла мени девојка у госте и приметила да носим гаће на којима је нацртано сто евра и каже ми да сам много јефтин, е сад ме баш интересује шта ће да каже кад види да носим гаће на којим је нацртано петсто евра.

Mali zeko bijeli jako se veseli pisanice dijeli i sretan uskrs želi postavi ovo na tri teme na forumu inače će te moderatori banovati mali slavko banjac nije podelio nego se samo nasmejao i pomislio glupa šala i kroz sedam dana je dobio trajni ban

Mali zeko bijeli jako se veseli pisanice dijeli i sretan uskrs želi postavi ovo na tri teme na forumu inače će te moderatori banovati mali slavko banjac nije podelio nego se samo nasmejao i pomislio glupa šala i kroz sedam dana je dobio trajni ban

Imam 18 godina i nagruvan sam kao Roki Balboa, ljudi kad me vide misle da sam neki manijak, a u stvari sam samo siromašan. Kući ili imamo veoma slabo grejanje ili ga nemamo uopšte i onda ja vežbam da bih se ugrejao...

konacno sam zvao drustvo da dodje kod mene u dvoriste da pravimo rostilj, dosla je i devojka koja mi se svidja jako dugo, nisam hteo da zovem najboljeg druga jer se devojke stalno smeju kad on nesto prica, ali je saznao pa je dosao i on. Citav dan sm bio oko nje, pokusavao da pricam nesto sa njom al svaki put kad misli da ne gledam ona krisom gleda u druga, na kraju joj je on prisao pricali su nesto sat vremena i posle mi je kad su otisle pokazao da mu je dala broj, ja sam mu rekao da obrise jer je bas bezveze devojka, smaracica....ne znam vise, sve su iste, ne cene kad je muskarac dobar i kad ih postuje

хаха ова ово је обећана тема. Само наставите са овим јадницима што мећу исповјести.

Petar pan pezos izmislio si ovo brt

tvoja je ona sa glavom veličine narandze

Ali kroz pezosove žitije uvek se provlači lajtmotiv druga koji je duhovitiji i kome se žene smeju i ja vrištim svaki put kad to pročitam

ahahah na pricu o glavi narandze je naselo dosta ljudi u ril lajf, cak i moja devojka koja mi je sa suzom u oku rekla da ne brinem nista i da sam sad izrastao u prelepog muskarca

zar ti to nije rekla njena majka a tvoja tašta

Ne znam za tu glavu narandže

Zensko sam volim zestok seks. cepanje majce s vrata,cupkanje kose i cuda... Aj mi samo recite kako to rec momku a da ne pomisli sto je s ovom devojkom