Prijava

Pretio sam da cu ga ubiti, a onda me je on blokirao.

Muka mi je od ljudi koji misle da je starački dom nešto loše! Radim u jednom i opisaću vam kako to izgleda, pošto je većina puna predrasuda. Ujutru u 7h dođe negovateljica, poželi korisniku dobro jutro i pomaže oko nege. Umivanje, pranje zuba, pranje intimnih delova, oblačenje, češljanje... U 8h je doručak. Svi doručkuju u zajedničkoj prostoriji, druže se i svako dobije svoje lekove. Eventualno neko ode kod lekara ili ako ima neku intervenciju. U 10h su aktivnosti. Pevanje, čitanje, društvene igre, razne radionice. U 12h je ručak. Nakon toga popodnevni odmor. U 15h im se poslužuje kafa i kolač. U 16h su opet aktivnosti ili šetnja. U 18h večera. Nakon toga odlazak u krevet. U međuvremenu im pomažemo oko toaleta. Redovno ih merimo, pa čim neko smrša odmah posebna ishrana. Vodimo računa o alergijama. Slavimo rođendane i praznike zajedno. Moja baba i ne zna kad joj je rođendan npr. Jednostavno ljudi dostojanstveno uživaju u starosti.

nešto loše >>>> pranje intimnih delova tela, u medjuvremenu im pomazemo oko toaleta

hahahahhahaha majku vam jebem
bolje cerka kurva nego cerka negovateljka

nek stavi neko ovo na konje pls

možda ja nisam shvatio poentu, ako je ovo pisao starac od 100 godina onda u redu, mada ja sam ovo shvatio kako negovateljica pravda sebe da joj posao nije toliko los. a možda negovateljica hoće da kaže da starcima nije loše u tom domu. uglavnom negovateljice najveća govna na planeti

Novo
Budi Admin
Popularno
Novo
Najbolje
Sortiraj po broju:
odobravanja
osuda
komentara
office@ispovesti.com
#245344214m
Težak fizički posao mog oca mi nikad nije bilo niti će biti opravdanje za njegovo stalno deranje, nervozu i ljutnju kod kuće.
9680share
odobravam
osuđujem
#245317334m
Drugi momci kad su u vezi gledaju druge djevojke i njihove guzice, a moj dečko gleda samo dobre aute po cesti i komentira ih. Obožavam ga.
186690share
odobravam
osuđujem
#245342852m
Jednom sam u toku sna radio trbušnjake ne znam kako sam to uspeo ali radio sam ih.
261110share
odobravam
osuđujem
#24531061h
Najbitnija lekcija o ljubavi koju sam naučila u životu je - ljubav ne mora da boli.
413110share
odobravam
osuđujem
#24533052h
Kao mlađi u knez mihajlovoj ulici sam upoznao jednu baku koja je prosila, i izgubila je sina u saobraćajnoj nesreći. Prvi put kada sam je video mnogo sam bio tužan zbog nje jer je jako siromašna, živela je od crvenog krsta. Do 3. puta sam skupljao novac, i sa tih 2000 ili 3000 dinara išao sa njom i kupovali smo joj lekove, hranu. Tako sam dolazio svake 2 nedelje sa novcem nekih godinu i po dana. Negde dve nedelje pri mojim zadnjim dolazcima, jako se razbolela i rekla mi je "ovo je sat mog sina, jako bi volela da ga čuvaš kada mene ne bude bilo." Od tada je nikada više nisam video. Jednom mi je jedan čovek rekao da je umrla, bio sam tužan jer smo se zbližili. Danas, koliko god godina prošlo, imam devojku sa kojom doživljavam orgazam. Posle svakog orgazma, ja se setim te bake i padnem u plač i ne rade mi se te stvari više. Zalijem sve biljke u stanu svaki dan.
Ovo je za konje ili za osjećam dakle postojim

Kao mlađi u knez mihajlovoj ulici sam upoznao jednu baku koja je prosila, i izgubila je sina u saobraćajnoj nesreći. Prvi put kada sam je video mnogo sam bio tužan zbog nje jer je jako siromašna, živela je od crvenog krsta. Do 3. puta sam skupljao novac, i sa tih 2000 ili 3000 dinara išao sa njom i kupovali smo joj lekove, hranu. Tako sam dolazio svake 2 nedelje sa novcem nekih godinu i po dana. Negde dve nedelje pri mojim zadnjim dolazcima, jako se razbolela i rekla mi je "ovo je sat mog sina, jako bi volela da ga čuvaš kada mene ne bude bilo." Od tada je nikada više nisam video. Jednom mi je jedan čovek rekao da je umrla, bio sam tužan jer smo se zbližili. Danas, koliko god godina prošlo, imam devojku sa kojom doživljavam orgazam. Posle svakog orgazma, ja se setim te bake i padnem u plač i ne rade mi se te stvari više. Zalijem sve biljke u stanu svaki dan.

Tacnije ovo poslednje je za konje ili osjećam dakle postojim. Ono drugo mi se omaklo jer sam pjan

Dok sam pecao golub mi se psrao na moju omiljenu kapu i odmah sam ga uhvatio mojom mrežom i pošto se on psro po mojoj kapi ja sam odlučio da se pserem po njemu tako što sam popio 1.5 litru mleka naeks i sačekao da me potera i iso sam toliku prlivčinu po njemu da se nije video od nje! Inače, da ne bi bežao, vezao sam mu krila :) Ako možeš da sreš po meni mogu i ja po tebi!

Prije 3 godine počeo sam se kladiti i kockati, čisto zato što je uvijek zafalilo novaca u džepu i sad nakon 3 godine toliko sam upao u crnu rupu da se ne mogu toga maknuti počeo sam raditi gluposti i sranja radi toga, ne znam kako da prestanem.

http://ispovesti.com/m/ispovest/2455200

Moj je život promašaj jedan veliki. Prvo sam usr*o sve što sam bio loš đak i što se nisam opredelio za jednu od tri profesije od kojih se danas može živeti: 1) lekar 2) zubar 3) programer. Onda sam živeo učmali život (odmah da se objasnim, ono što je meni učmalo to je nekome las vegas razumeš, jebao sam i imao devojku i droge određene konzumirao i svašta radio ali opet učmalo je bilo iz nekih razloga, nemam cilj i smisao itd, živim sa roditeljima itd) narednih nekoliko godina, i video da me jedino u životu vadi da ne budem učmao je par soma evra (u najmanju moguću ruku, suma koja me stvarno vadi je 10k evra). Da bih razbio tu učmalost, uzeo sam malo rizika, misleći da su muda dovoljna da prođeš. Bitkoin me je sjebao tu. Trenutno sam u Nemačkoj, nisam imao drugog izbora, i ovde med i mleko ne teku da vam budem iskren.

зашто је свака исповест истовремено и трансфер блама и сиротињска спика

Pa nije ova maestrova, ovo je vise recenzja sopstvenog zivota, lik je samo priznao da nije ispalo kako je planirao

Nervira me moj muz, koji place sto mu majka umrla i grli me. Pa ja ne mogu da mu zamenim majku, ja sam mu zena. Pokazuje slabost pred nasom cerkom od 12god, koja u njega treba da vidi zastitnika a ne kukavicu. Razumem dan, dva da place, ali ona umrla jos malo pa 40 dana, pa nemoj da preterujes.

Baš solidna kurva je ovo.

Bahaha
Kad je reko mama mama maaamaaa

Upravu je. Zatvori se u sobu i placi. Ne mora niko da vidi tvoje suze. Pogotovo ne deca jbt. Okej na sahrani i to ali sada kao da places i grlis zenu mislim da kada bi to video kao dete sjebao bi se u zivot

Ja sam video svog oca kako place kad me ispracao u Nemacku. Ne da je plakao nego jecao. Najgore nesto na svetu, ne daj boze nikome da to dozivi.

Kad sam bio poslednji put u inistranstvu mene moj nije nazvao, a keva rekla mojoj zeni kad sam se vratio isti otac, misli ode 5 godina i da je to dovoljno

čovek plakao od sreće što te skida s kazana