Prijava

Platio sam devojci iz drugog grada koja je vrh riba da glumi da se viđamo. Pojavimo se zajedno ponekad, izađemo u najposećenije mesto i posedimo pola sata, popijemo kafu i odemo zagrljeni. Za nekoliko dana su počele da kruže svakakve glasine. Devojke koje su van moje lige i znamo se iz viđenja me zovu da se vidimo. Setila me se i bivša iz srednje. A nisam verovao da će upaliti.

Kad god mislite da vam nije lako u ljubavi, setite se da sam ja svom bivšem donirala jetru. Ni hvala nije rekao. P*čka.

Јебена победа од исповести! Са све Жајковом цензуром.

ЕДИТ: http://ispovesti.com/ispovest/2337797

Имам једног малог синовца кога од малена зовем буца (јер је као беба имао буцмасте образе). Још као мали (сада има 4 године) је био везан за мене, и када дође код нас у Београд углавном са мном проводи време јер он тако хоће - ја га храним, купам, пресвлачим, шетам га по крају, итд - малтене не да нико други то да ради. Моја сестра га је питала кога више воли, да ли њу или мене (и све то снимила мобилним телефоном) и он каже ЊЕГА. Ја га један дан питам "Мили, да ли знаш да си ти мој буца?", на шта ми он одговори потврдно. И један дан га пред мојом сестром упитам "Мили, кажи тетки, ко си ти", а он онако сав поносно каже "ЈА САМ ЊЕГОВ БУЦА". Немате појма колико су ме у том тренутку преплавили срећа, радост и понос. Он додуше и не зна шта значи та реч, али му је битно да је МОЈ.

ШЕТАМ ГА ПО КРАЈУ

Jer dečak ili ker zbunjen sam

Platio sam devojci iz drugog grada koja je vrh riba da glumi da se viđamo. Pojavimo se zajedno ponekad, izađemo u najposećenije mesto i posedimo pola sata, popijemo kafu i odemo zagrljeni. Za nekoliko dana su počele da kruže svakakve glasine. Devojke koje su van moje lige i znamo se iz viđenja me zovu da se vidimo. Setila me se i bivša iz srednje. A nisam verovao da će upaliti.

Ovi je istina jbg

Ne znam da l ovaj lola laze al istina je spika ova

gde ima da se kupe tako ribe da me grle u gradu i kolko to kosta?

To se zove poslovna pratnja

je li skuplje ako samo razgovarate i pijete kafu?

ne moram da je jebem, samo da me grli pred drugima da se osecam voljeno, to ne bi trebalo da bude skupo....al ne sad da iznajmim kurvu da me odere

Pez to ti je skuplje nego da jebes

Istina je da bi ovim potezom svako sebi podigao rejting i da bi jebao dobre picke, samo ne znam koliko je ovo izvodljivo

Osim ako se Pez ne bi zaplakao kad bi krenula da mu sapuce na uvo jer je nekako emotivan bas dosta

sve zavisi kolko ona dobro glumi. samo bi mi falilo da izadjem sa njom i da zvera okolo i flertuje sa drugim likovima

a šta ako se zaljubim u nju? ili ako se ona zaljubi u mene?

i kolko to kosta otprilike 2-3h?

Pa ako imas dovoljno para ne bi trebalo da ima probema Paninaro

Haha a zamislite situaciju gde je pezos naručio jednu takvu devojku iz drugog grada i ona se smeje fazonima nekog njegovog druga i on je iseva pesnajama u pičku xd