Prijava

pricas ko da je to sto je na tri strane uspio da ponovi post nesto pozitivno. a nije.

Sve je do perspektive...

Хвала, Псето, што пазиш да се не ремети ред овде. Јеботе, лупају се рандом безвезне исповести, ко да је битно да ли се понавља.

do sad se nije nijedna ponovila...samo kazem...

Јбг, ја изгледа имам таленат за то.

Pa ja sam ti zato cestitao

Večeras u trgovini na kasi jedan stariji čovjek se vjerovatno zbunio i pita prodavačicu kako mu je toliki račun. Ona ponovi cijene za sve i objasni kako mu je toliki račun, a mlađi čovjek iza njega se zeza "skupe jabuke, jabuke kao i meso". Čovjek šuteći odlazi, a ovaj se i dalje zafrkava na njegov račun tipa "kako mi je toliko izašlo, nisam ništa puno",a radnica "ne znam, kupili ste to i to". Jadno, zaista jadno. Kako ljudi nekad znaju biti pakosni. Možda se čovjek zbunio, možda mu je nešto drugo na umu, možda su mu to bile zadnje pare. Ne znam, možda griješim, ali je zaista ružno. Ne znamo mi šta je nekome u glavi, koje brige i probleme ima ako ih ima. Ljudi, gledajte svoja posla, ne zabadajte nos tamo gdje mu nije mjesto.

Ne znam odakle ljudima tolika mržnja prema veganima. To su ljudi koji se zalažu za svet pun saosećanja, a protive se nasilju, ubistvu i hroničnim bolestima koje životinjska hrana dokazano pospešuje. Ne razumem logiku po kojoj su oni negativni likovi.

Muvam se sa dekom koji je jako lep takvog decka nisam nikada videla, ali mi je glupo što ga svi zovu pacov ne znam šta da radim.

Kradem račune sa ulica i marketa i šaljem za ,,igraj i pobedi''.

Nabildo sam biceps i triceps usisavajući urede u Njemačkoj.

Kada me je ostavila devojka, najveća i jedina ljubav mog života bukvalno mi je slomila srce. Imao sam srćani udar i rupturu srca, jedva sam preživeo i više nikada neću imati normalan život nego ću sve morati raditi lagano i polako kao starac.

Prave ljubavi dolaze neplanirano. Devedeset i neka, otac potrošio silan novac da bi kupio tada "čudo neviđeno" - cd plejer. Dao mi je pare da odem do tada jedine muzičke prodavnice u mom rodnom gradu i da kupim jedan disk da bismo proverili da li je plejer ispravan. Ulazim u prodavnicu, gledam i vidim- "neko čudovište" se krevelji sa drveta, piše Iron Maiden "Fear Of The Dark" , svidi mi se slika i kupim. Pošto sam slušao sa ocem pre toga rock- Čorbu, Smak, Bajagu i sl. , imao sam dobre preduslove za ovo, zaljubih se na prvo slušanje. Sledeći cd mi je Iron Maiden Greatest hits, pa Somewhere in Time, pa Metallica sa simfonijskim, pa Motorhead, Pantera, pa puštanje kose u srednjoj, pa kupovina Rock i Metal ekspresa pa izlasci na svirke, odlasci na velike koncerte u BG i NS i drugde. Odavno se šišam redovno, oblačim "normalno" ali i dalje izlazim, ljubav prema rocku i metalu i dalje traje- mnogo volim tu muziku. Mislim da ću je ceo život voleti...

ЕДИТ: 200 динара за карту до Бијељине

U svom gradu vazim za najboljeg sutera trojki i slobodnih bacanja.Ne moze niko da me pobedi vec godinama,a osvajam i turnire na drzavnom nivou.Zbog toga,dnevno sutiram na kos izmedju 300 i 500 puta,4 ili 5 puta sedmicno.Kapiram sebe,to mi je strast,ali otkud njoj toliko snage i volje da mi izbacuje te lopte posle suta i da satima provodi sa mnom na terenu.Valjda je to ljubav.Jer ako nije,ne znam sta je!

Prednost dajemo zenskim ispovestima, pre svega seksualnim

Imam devojku, ozbiljna veza, planiramo venčanje, a spavam sa njenom sestrom.

haha poznato mi ovo nesto

Uvijek sam koristila sve prilike koje su mi se pružale u životu. Od izlazaka, koncerata, jeftinih putovanja preko doma (šta fali ako autobus kojim se vozimo stane na sred puta, moraju nas vratit). Nisam imala problema da se smuvam sa najboljim prijateljem od bivšeg, jer su oni vidjeli bolje od tih mojih bivših moju vrijednost. Muškarci me nikada nisu doživljavali kao kombinaciju. Uvijek sam bila poštovana. A sada čitam kako glupaci (i muški i ženski) ne žele pokvariti prijateljstvo pokušajem veze. Debili, ko da prijateljstva traju vječno i ko da će propuštene prilike ponovo dobiti. Dobre stvari se ne propuštaju. Trideset mi je godina, udata, sa djetetom na putu i ni za čim ne žalim.

Podvalila sam mužu dete koje je plod moje afere sa bivšim ljubavnikom. Nekoliko godina je već prošlo, ali živim u stalnom strahu da se to ne otkrije, pogotovu što sin liči na biološkog oca i bojim se da muž ne krene da sumnja. Mnogo puta sam želela da priznam, ali ne mogu, ne smem, pogotovu kad vidim kako je on divan otac. Ne bojim se za sebe, radim i imala bih gde da odem i kako da se prehranim, ali ne bih volela da on i moje dete zaboravi, ukoliko bi se sve saznalo. Sin nije kriv ni za šta. Plašim se i da se danas-sutra sin ne zaljubi u svoju polusestru, pošto sam saznala da je bivši ljubavnik kasnije dobio ćerku, a živimo u istom gradu. On ni ne zna da ima sina sa mnom. Uopšte ne znam šta da radim. Osećam se kao u lavirintu iz kojeg nema izlaza. Kako reći istinu znajući da će to možda uništiti dve porodice?

Данас је свако лајф коуч и гуру.