Prijava

Pa naravno, traže ga Vukovi ne s Ontarija da ga išamaraju jer im je spominjao maiku.

Ja samo znam da nema neceg lepog vise i tjt

Pa titrali su me, do te mere da me dekan ponudio da me finansira, hvala ne. Jbt kako ne kapirate? Ja nisam bila u stanju da odgovorim pozitivno na to sto su mi ponudili, bila sam PREMORENA. Putovati iz Pirota za Niš nisam mogla. Stvarno nikad ne bi prihvatila da mi Dekan plaća mesto stanovanja ko da sam mu konkubina... Mislim...

Maksimović je tada bio dekan. Naravno i moj profesor iz niza predmeta, tako da me je znao, znao mi je i pricu, život....hteo je pomoći ali sam odbila, jednostavno nisam ja za takve usluge. Verujem da bi mi pomogao čovek iz najbolje namere i ko zna gde bi bila, voleo me je, ali ja i moja narav, jednostavno NE. Ne umem ja ništa u životu da koristim. Ne umem prosto. Osećam užasne neke terete na savesti, ne mogu da funkcionišem kad mi neko čini usluge... onda osećam troduplu odgovornost. i najgore osećam da žele da mi pomognu iz sažaljenja a ja to prezirem, čim primetim da me neko žali u stanju sam da uradim najgore stvari ... i tako. Kako god. Neću više da se upinjem s vama. Nema šta, vi ste tim, ja sam višak.

i cekaj, sta, dali ti stipendiju, platu, ponudili ti stan, voleli te i hteli od tebe da naprave profesora ili stavec, a ti si mrzela da radis nesto sto imas tu da radis i velike ti knjige i zapalila si indeks da izadje u novinama?

I nije se okrenula, nijednom. Samo je zapalila cigaretu, Žitanj beše. I odjednom, nije osećala ništa.

Ma njoj treba tvrda kurcina, a ne stipendija, plata, stan, ljubav

ne kazem da nije ovo, samo nekako je pricano sa stavom da je uradila moralno ispravnu stvar, a ispada da nije, nego je cinom paljenja indeksa za novine bukvalno pljunula po ljudima koji su hteli bez ikakvih namera, cak ne iz sazaljenja vec zarad opste koristi da pomognu.

samim tim, ako je ovo stvarno, postavlja se u pitanje ceo moralni kompas prica koje avl prica, jel to stvarno tako kad se rastavi na cinjenice, dogadjaje i postupke.
mozda nije tako casna i dobra, u poredjenju sa nama, kao sto prica.

Ma neee, vratila sam se kući s nadom da ću ovde da nađem posao klasičnog profesora, nastavnika i da živim s mamom jer ona je tad ostala bez posla, firma je zatvorena i ostala je zamalo na ulici, pošto je ona žena instruktori su potkradali autoskolu, nije mogla da ih kontroliše i još su nas i zaduzili, kuca je bila pod hipotekom, deda mi je srećom.bio živ i otplatio je sve to, i još jedan čovek očev prijatelj... inače bi sad bile i na ulici..

Indeks sam zapalila nakon što duži vremenski period uprkos svemu nisam uspevala da nađem ne u struci, nego nikakav posao. Dosta kasnije naravno. Nisam imala nameru da izadjem.u novinama, vec da me neko primeti, da kaze ej alo, ova devojka zeli da radi, naravno od svega toga je ispala sprdnja jer su me slikali i slično ... Kako god. Tu sam gde treba da budem.

Jebeš i tu dozu istine koja možda je a možda i nije

Cenjena autorka daje sebi za pravo smatrati da je ne samo telegentnija, nego i bolja osoba od raznih keltova, melkova, kamenofila, šmoklja itd. Međutoa, kao i svi egoisti, ona posmatra stvari isključivo iz svog kuta.

Inteligentna osoba ne bi nikad pomislila da će leba jesti od književnosti u Srbiji. Vaistinu talentirana osoba, za koju se naša autorka smatra, bi se već suvim kvalitetom vozdigla iznad palanačkog uma i nanizala nobele i andrićeve vence ko orase. Snažna i samostalna žena ne bi imala potrebu sve ovo pričati gomilici stranaca. Umetnička duša bi već davno dala svoj život za oltar umetnosti.

Nije ovo pokuda, autore Eevee. Samo go fakt da ste isti kao i svi mi. To je činjenica koju ljudi slabije vare.

Mislim da sam pojasnila sta je i kako bilo, naravno cvilim i slinim, i ne vidim više od suza ni šta pišem. Sin mi ima boginje, vrišti mi se znači, htela sam da uđem da se opustim, ali urla mi se.
Kako god, ko mi jebe mater maloumnu..Prokleta da sam, zašto sam se rodila u pičku lepu marerinu, ja sam dno!

Ali biću opet u novinama, to je sigurno. Ovaj svet nije za mene. Nisam smela da se rodim, i ne znam kako sam se usudila da živim svo ovo vreme... Ubedio si me da ne vredim ništa.
I ti i ostali.
Nadam se da ste zadovoljni.

Vredis, kolko i svi mi ovde, sto nije malo. I to je ustvari lepo da znas i da cenis, a nije lepo da pokusavas svima nama da kazes da smo govna kako bi ti bila iznad toga, jer ljudi ovde nisu govna i gnjide i sta sve nisi rekla nego su isti kao i ti. Dobri.

Spusti malo loptu, ne moras da seres po drugima da bi se osecala dobro, a ako moras, nemoj ovde posto ocigledno na kraju ispadne potpuno obrnuti efekat po tebe.

svo ovo vreme

sve* ovo vreme
Jedan ćopavi profesor sa baš vaše katedre me je tako spustio pred drugarima kad sam se kao debil razdrao u hodniku fakulteta SVO VREME, prišao mi i rekao SVE vreme kolega, oblik SVO ne postoji u srpskom jeziku.

Ne trigerujte se, autore Eevee, nema potrebe. Samo shvatite da niste posebni kao što su vam govorili. Pišete knjige, poezije? Dobro došli u klub. Dobar dio nas ili vas je izdao knjigu. Osim Melka, ofc. Imate uistinu sjebanu životnu priču? To većinom ide zajedno uz pasoš, a srpski pasoš je nešto za što bi trećina sveta dupeta dala. Inteligentni ste, ali vas geaci sputavaju? Na to se možete vaditi eventualno do dvadesete, ali i to je previše.

Sve će biti ok. Ššš sve je u redu

Pluščina za profesora. Zakucao i spustio loptu. Trebao je samo još potapšati po leđima.

Nemaš srca, kako ti nije žao