Prijava

он је словенац?

Побогу, елементарно непознавање општепознатих ствари. Свакако није босанац, јер би онда био патетичан, а реално је кул.

Zapad je kompletno satanisticki, satanisti nam guraju pedere i razbijaju porodicu.

Zapad nas ne voli jer nismo katolici

chek chek, ne kapiram

Bombi najpametnija glava sig

U Srbiji ima plotova i taraba starijih od Amerike.
Životni vek letve 30-40 godina pre truljenja.

Bombas sam izmisli mit i sam ga bustuje

Nisam cuo za ovaj mit al svaki prethodni mu je dobar i fino ga je provalio

iz kog si sela Maestro, ajde priznaj, verovatno nisi imao prilike da čuješ ovu široko rasprostranjenu izreku

haha i definisano je već
https://vukajlija.com/svaka-srpska-taraba-je-starija-od-amerike/116345

ali dobro, ima mučenika iz baš ruralnih delova poput Maestra pa ne zna

brt vidi se odavno da si iz neke pičke materine hahahaha

mislim dosta stvari ne znaš

Za vreme komunizma, u Srbiji je gurana samo hemijska industrija da nas truje, a u hrvatskoj su pravili aerodrome kojih je bilo nekoliko puta vise nego u Srbiji.

Srbija imala 9 pista duzih od dva kilometra, ubedljivo najvise u celoj Jugoslaviji. Takodje ubedljivo najvise pista u totalu. Srbija imala 5 hemijskih industrija (fabrika) Hrvatska 4.

izgleda danas tako jer Hrvati koriste sve 4 piste, a kod nas i ovo malo sto radi u Nisu hoce da ugase da ne uzima profit Francuzima, Siptarima i Beogradu.
Da ne pricam sto ne postoji nikakva podrska da se razvije jos poneki aerodorom i neko mesto van Bg.

To sto smo mi sami debilcine, ne znaci da treba kriviti nekog drugog.

Jedan noviji sa ovim crnogorcem pukovnikom u Kninu. Srpska javnost i mediji: Milo zabio noz u ledja Srbiji!!!! Rdjom kapo dok mu je kolena!!!! Masulovicu bedo ljudska dje ti je cojstvo???!!!

Crna Gora je clanica vojnog saveza zajedno sa Hrvatskom. Oni su vojni saveznici.Mi smo ostavljeni muz alkoholicar kojem se ne dize i zena nasla boljeg jebaca sa vecim kurcem i punijim dzepovima.

Nije tako Bomb tj jeste al si loše napisao
U Srbiji su vazda bile sirovine i proizvodnja dok je Slo i Hrv imala gotove proizvode
Tito mrtvi
Letva pogotovo stare tesane one ako su bagremove 100 godina ko iz pičke dotera ako za svoj vek ne dodiruje zemju

Za vreme komunizma, u Srbiji je gurana samo hemijska industrija da nas truje, a u hrvatskoj su pravili aerodrome kojih je bilo nekoliko puta vise nego u Srbiji.

Jezim se kad ovo cujem..

i 100 godina nije starije od Amerike.

Tito kumovao siptarskoj deci!

Rspali Broz je kumovao svakoj jugoslovenskoj porodici sa vise od devetoro dece. I danas ih ima zivih (Dragicevici iz Blaca recimo), to sto su albanci pravili mnogo vise dece od drugih je drugi par rukava.