Prijava

Pa iz konteksta se izvuče nekako.

Treba pisati istinu, suprotno od uvrezenog misljenja. Tipa da smo mi Srbi govna, a ne nebeski narod. Bastujemo mitove.

ishrana menja sastav i gustinu sperme

Evo ja da ti dam taj jedan očekivani odgovor koji nije tvoj: kako da očekuješ da zapodeneš ozbiljnu priču kada već u drugoj rečenici izvališ glupost o tome kako su u Maričkoj bici na turskoj strani učestvovali Srbi? N

Pokusah da vidim jesam li postigao sasvim novi nivo gluposti iako sam prilicno glup, ali videh da se nismo najbolje razumeli. Koristio sam maricku bitku kao vremensku odrednicu posle koje vazalisemo, pocev sa Markom Mrnjavcevicem.

GOVNAS
San stefanski mir 1875 - Srbija i Rusija pobednici rata protiv Turaka, Srbija izgubila teritorije kao pobednik jer je iste Rusija pripojila Bugarima

А кад је почео тај рат који смо добили 1875. и потписали Санстефански мир исте године?

e jbg, pomesao sam, nisam kosultovao internet, pomesali mi se datumi.... tacno je tri godine kasnije

i nemoj da mi jedete govna, ja pisem iz glave barem, nije tajna da sam glup

Bombaš i Sale mnogo bolesni i jadni ljudi.. ne slušajte njih.. slabići.. budite muškarci.. budite Srbi.. ne povodite se za mekušcima..

Мајор Драгутин Гавриловић, 07. Октобар 1915
Јунаци!
Тачно у 15 часова непријатеља се има разбити вашим силним јуришом, разнети вашим бомбама и бајонетима. Образ Београда, наше престонице, има да буде светао.
Војници! Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из бројног стања, наш пук је жртвован за част Београда и Отаџбине. Ви немате више, да се бринете за животе ваше, они више не постоје.
Зато напред у славу! За Краља и Отаџбину! Живео Краљ! Живео Београд!”

Драгутин Гавриловић (Чачак, 25. мај 1882 — Београд, 19. јул 1945)

Hahah da to jeste prilično bedno. "Neki će da poginete" fazon. Ali nešto sam razmišljao, možda su mnogo ogromnija muda potrebna da tako posalješ nekoga na zajebanu misiju, ako je takav rizik neophodan. Oni umru jbg, ti živiš s tim. Ne bih mogao... ja i strategiju kad igram, generals tipa, skenjaju mi jednog rebela kad igram sa GLA, oplakujem ga.

Na wikipediji kaze da je tesko ranjen bio, čekam Cara da potvrdi

Srbija najuspesnija sportska nacija na svetu

Srbija 48 na svetu u zbiru svih sportista i sportova

Juriš je poslednja opcija.. šalješ vojsku pravo u smrt.. ne postoji gora ratna strategija.. nije do toga dal si hrabar ili ne.. nego gubiš ljudstvo uzalud.. al takva su vremena bila.. koliko je to života.. očeva, sinova, muževa, braće, momaka.. položiše živote za Srbiju.. i onda ti dodju ova govna da ti seru dal je to dobro il nije, dal je teritorija važna il ne.. šta drugo da poželiš kad vidiš takve.. nego da im razbiješ pičku..

Srbi najinteligentniji narod na svetu, evo dokaz

1: Tesla
2: Pupin
3?

jadniji samo rvati sa Penkalom

Mileva je sve pomogla Albertu

Za debelog amera što se tovi u meku i mozak mu oblikuje cnn.. jedan prost srpski seljak je klasa samo tako..

Vatikan nas mrzi jer hoce da nas pokatolici

Dve najjace sile u Evropi Nemacka i Britanija. U Nemackoj 30% katolika u Britaniji 7%

Za debelog amera što se tovi u meku i mozak mu oblikuje cnn.. jedan prost srpski seljak je klasa samo tako..

sirotinjska spika in a nutshell

stratimire.. prica se.. tu i tamo.. da i nisi bas mnogo.. amera.. upoznao.. niti bio van teritorija.. majke srbije..

ehej bato sprski seljak!

Pa kako da ovo prođe bez mita "eh da su '99. smeli da krenu kopnom jebali bi im majku nego oni imali avione jbg a rusi nisu stigli da nam dopreme s300"

3 u 1 spika, mitološka za ovu temu, averidž srb i sirotinjska ujedno