Prijava

Svedjanke i Norvezanke obozavaju Srbe daju picke na prvu

Obozavaju da im pociste Srbi ulice, paze da se ne ocesu o marvu na ulici

sto ce ti norveska picka, nikakva je brate

Hahah jel nisam posle u pravu kad kažem da ste slepci.. obraćate pažnju kako je napisano.. a ne šta je napisano.. i što Norvežanke da ne maze pičkicu na Srbe.. jel se jednom za nas čulo.. a cigana ima svuda i u svakom obliku.. ne budi i ti.. nagradi Bog sve pre il kasnije..

Moje tačkanje odražava moju staloženost.. ako ćemo u sitna crevca.. i nikog ne teram da kucka isto ko ja.. niti mi smeta.. glavno mi je ono što kažeš..

brt ne kidnapuj temu, ne radi se o tebi vec o srpskim zabludama...

jna je bila medju pet vojnih sila sveta, bili smo prejaki pa su nas zato razbili

Slazem se za sve bombi, pogotovo ovo za ruse, ne znam zasto sam mislio da si rusofil, my bad..

Ali bukvalno je sve istina, nema sta, ima gomila tih zabluda kad se setim dodacu neku

Moje tačkanje odražava moju staloženost

Stalozenost dok pricas kako zelis da bijes ljude? Brt to je bas onako odlika.. Psihopata

- Pod Turcima je sirotinja raja zivela bolje nego pod Nemanjicima.

pod turcimq je sirotinja zivela bolje nego pod Nemanjicima, Obrenovicima, Karadjordjevicima, komunistima, Slobom, zutima i ovom krezavom bandom... 10% i cao, pa gde je to jos bilo... da im je bilo lose, cutali bi kurcinu 5 vekova

Da Srbija nije ratovala toliko u dvadesetom veku, danas bi bila Norveska

Pobednik prvog i drugog svetskog rata, od svabe nije ostala cigla na cigli Srbin cisti govna u Munchenu

Srbija je oborila stelt 99te jer imamo pametnu vojsku

Srbiju usralo jer imamo prastaro naoruzanje za koje niko pametan nr bi pomislio da se jos uvek koristi

hahaja mi naduvamo tenkove od balona i ameri trose bombe na to dok se pregrupisemo

Osiromaseni uranijum je stetan samo kad pogodi pravi tenk sig (sig)

Da se nadovezem na Norvezanke i Svabe, nas u Nemackoj, bez obzira Srbi, Hrvati, poturice ili ko vec, zbirno zovu "jugo sajze". Priznao mi jedan Svabo sa kojim sam radio posle skoro mesec dana poznavanja i gomile pivcuge. Rekao mi da nije verovao da postoji normalan i kulturan covek iz ex YU dok nije upoznao mene i jos jednog kolegu i izvinjavao se zbog predrasude. Toliko o nama na zapadu.

Mada sto se tice trljanja picke, Svabice vole nas balkance, nesto kao "barbaren fetis fiken" fazon.

Pa normalno da nas mrze kad uglavnom olos ide da fizikalise u Nemacku

dajte mi milion Srba i osvojicu svet , rekao je Sadam Husein

5 miliona Srba u Srbiji, najmizernija nacija u Evropi, najnize plate, deca beze od Srbije glavom bez obzira

Nije rekao nista slicno, usput

A i to tenkova sto smo cuvali balonima satro, sacuvali smo za pretapanje jer je tehnologija iz fazon 40tih

Cesto pominju neke tamo koji rasturaju Jugoslaviju ili se pojavili od 90ih da nas sjebu (recimo Amerikanci). A cinjenica je da vecina stvari koje nam se dogadjaju su nasa krivica, i nije da su odjednom naprasno od 90ih svi pokusali da nas sjebu a da pre to nije postojalo, nego je pre postojala manje vise diktatura koja je stanovnistvo stitila od interesnih grupa, i tako ga otupela da je nakon skidanja poklopca mogao svako da izmanipulise kako hoce.

Isto tako je bilo kad su se sklonili turci, isto tako bilo kad su se sklonili austrougari.

Nema neko nesto specificno protiv nas, samo se desavaju standardne stvari koje postoje od kad postoji covecanstvo, a matoriji, koji i dalje glasaju ne kapiraju to jer nikad nisu videli dok nije skinut poklopac.

99% stvari su ti ostavljene kao izbor. I treba da budes spreman da zajebes sve ako mislis da ono sto radis je vredno toga. Nista ne mora, i ono sto se desi se desilo tvojom odlukom da sustinski prezivis - da ti bude bolje (pametna odluka) ili nekom odlukom gde nisi razmisljao nego radio nauceno/emotivno (glupa odluka) ili jednostavnim prihvatanjem/odbijanjem sta god da ti je postavljeno (najgluplja odluka).

Sve ovo je netacno:
Moram da trpim ovo na poslu da prezivim.
Moram da odrzim porodicu, nema veze sto me bije.
Moram da cuvam roditelje.
Moram da cuvam kucu/zemlju.
itd...
Sve biras zato sto je alternativa mnogo gora, ili zato sto volis to sto radis, i to je sasvim ok, ne kazem da je lose, al treba da si svestan da imas opciju da ne, i da si izabrao da da.

Srbi su carevi u samosazaljivanju (mora se), to je nesto sto sam naucio na zapadu. Nit postujes ono sto imas nit oces da menjas ono sto ne valja.