Prijava

A s' obzirom na obzir da su tada samo popovi i vlastela znali da pisu knez Lazar heroj,a onaj kune svoju sudbu sto je janjicar.

Jeste. Doduse i o nas su se verovatno ogresili puno puta.
Al da, nismo mi toliko bili losi sa turcima ko sto je ostalo osecanje na kraju. Bilo to dobro ili lose.

Ono, pravde nema a istina je ono oko cega se ljudi sloze da je istina. Sranje osecaj.

Ma ko je poslao cigane dosli sami hahaha
Jer rade to jbg

Sve sto dolazi od ljudske vrste treba uzeti sa rezervom, svi zakoni, informacije, podaci...

Box da li stvarno verujes da bi u zasticeni reon kojim vrsljaju kineske, ruske, nemacke pa i britanske obavestajne sluzbe zajedno sa domacim uleteo Tarzan sa konjem da tovari ostatke najskupljeg americkog aviona? Ocito si prenapregnut poslednjih dana, ali ako to nije slucaj onda...

da dovrsim recenicom u koju idu reci kurac, ko, si, glup

Ne seri bre prelagano su ušli jer to su cigani druze
Ulaze u vojne objekte kradu municiju, papriku na pijaci i gvoždje u zelezari u smederevu koja je pod nerealnim obezbedjenjem i video nadzorima i alarmima ne glumi majmuna

da, slažem se da je tako

Ovi postovi bude autosovinizam

lose je tako da razmisljas, ili-ili. patriotizam nije samo da slepo slusas sta ti kazu i da volis sve, isto kao sto ne valja da svaku losu cinjenicu uzmes kao losu i da mrzis zemlju.
ne valja to samojadikovanje i "mora se" logika.

Da parafraziram Dekija, ja preispitujem istine covecanstva u slobodno vreme, mene treba tuci

meni je recimo ta forma patriotizma "ja sam u grupi i slusam sve sto mi kazu jer volim svoju zemlju i ona ce me nagraditi za to" mozda i najgori vid patriotizam-licemerstva. onda se dogadja sns i ta sranja.

sns se dogadja jer izdajnik obeca prodaju kosova, a onda u hitlerovskom maniru kaze nemcima u cilju sprovodjenja te teske odluke odredjena civilna prava moraju biti suspendovana, pa merkel kaze ok

onda narod to shvati, pa onda sns se dogadja jer je narod jebeno gladan i pusice kurac za 10 evra, a drugo posla nema sem da od sns-a i narod boli kurac da razmislja o degenerisanim pokolenjima i sta ce im ostaviti zbog takvog razmisljanja i sebicluka, maltene se sveti svojoj deci jer mu seru za patike i misli se evo patike, ali cete biti roblje ajku vam jebem

nema to nista sa ideologijom, videces uskoro kako ce taj isti narod razvlaciti koske i paliti kuce tom snsu

ovolike rakove imamo zbog bombardovanja

hoce da nas porobe zbog resursa koje imamo

Srbija 4 puta manja od Ekvadora i 9 puta manja od Mjanmara

glavni grad ekvadora je quito (kvito)

i vise nego duplo manja od Surinama jebenog

a nije ni medju 100 drzava po povrsini, mislim Srbija... stvarno smo onaj kurcev prosek najjadniji, a u vecini stvari i pri dnu, zaista je socioloski fenomen da se mi uopste kurcimo u vezi bilo cega

Mit ili istina da su srpkinje najlepse zene?