Prijava

сада су заједно они.

раста јесте уметник. и кида.

ово је мало нови фазон:

https://www.youtube.com/watch?v=syEHZpykluY

Велики поздрав ономе ко ће некропостовати сада већ далеке 2022.

Da li je rasta umnjak?

Da li Rasta sarađuje sa folkerima osim Ane Nikolić?

не сарађује. скоро уопште.

Ma ok je Rasta sta serete
I rekla je Habibi

Bogdan Diklić

Zašto su raskinuli Ana i Rasta. Njihova veza je izgledala čvrsto i baš su se činili zaljubljenima.

Ovu rečenicu sam pročitao zamišljajući glas Bogdana Diklića iz Otvorenih vrata.

Pa zar se nisu pomirili?

Rasta radi kritiku povrsnosti materijalistickog drustva

https://youtu.be/nqSWTSJdTJY

Odmah sam počeo da se pipam gde mi je pištolj

Pa ovo je isto ko ovo Gambijevo jebote. Kad bi se napravila kompilacija vezana u istom klipu savršeno svejedno kojih Rastinih pesama, komada 10 (ako ih ima toliko) to bi bio čitav sat neprekidnog kmečanja, zavijanja i sveopšteg psihofizičkog terora, da te neko veže za stolicu i natera da je odslušaš, mozak bi ti iscureo niz uši kao sladoled i mogli bi samo da te odvezu u Kovin posle toga, zaključaju u samicu i ključ bace s mosta u Dunav. Američke tajne službe će ovo koristiti u Gvantanamu, čim nalete na jutjubu

Pustio sam obe istovremeno, ovo je nerealno hahahaha

Evo svi cemo sad pa cemo se smejati svi zajedno i pricati kako si legenda sto si otkrio to

Стефан Ђурић, познатији као Раста (Приштина, 16. новембар 1989), српски је R&B, реге хип хоп певач, композитор и продуцент. Његове песме су о марихуани, љубави, стању у друштву, а велики број је и о женама.

Биографија
Стефан Ђурић је рођен 16. новембра 1989. године, од оца Драга — професора на Филозофском факултету, и мајке Слађане — шефа катедре друштвено-хуманистичких наука на Факултету безбедности.1 Као дете, Ђурић је био у друштву домаћих растафаријанацатражи се извор што је утицало на његово уметничко име и стил у музици. Са 16 година (2005), наступио је на тада највећој ’денсхол’ атракцији у Европи „Germanican Scout”.2 Од 2006. до 2009. био је аутор и водитељ двочасовне емисије Реге шоу са Стефаном на једној националној радио-станици. Године 2007. почео је озбиљније да се бави музиком, а од 2008. до данас уређивао је музику на преко 300 пројеката.тражи се извор Сам Раста пева на више од 100 песама, од којих су најпознатије, нарочито међу млађим слушаоцима: Кавали, Кавасаки, Еуфорија, Хотел, Ноћи немирне, AMGVSQ7AUDI...3

Био је члан домаће групе Шоу програм (Show program), с којом је постигао највећу популарност.2 Године 2010. наступао је као предгрупа на Европској турнеји америчког репера Фифти Сента.4 Сарађивао је са многим домаћим извођачима, као што су: Ана Николић, Дара Бубамара, Дадо Полумента, Цоби, Цвија, Буба Корели, Елитни одреди, KC Blaze, Vice, LMR, Реби и многи други.

Ђурић се 28. јула 2016. тајно оженио Аном Николић, коју је упознао током рада на њеном албуму Лабилна.5 Раста и Ана имају ћерку Тару.

У петој сезони емисије Ја имам таленат, Раста је — заједно са Аном Николић, Даницом Максимовић и Срђаном Тодоровићем — био члан жирија.6

Раста наступа у ноћним клубовима, најчешће у иностранству али и у Србији.

У марту 2017. је био на америчкој турнеји — где је наступао у Атланти, Чикагу, Њујорку, Детроиту...7

zanimljiva glavica. to se otprilike dobije kad se razmnoze filozof i sociolog

Sad sam mu preslušao neke khm numere po prvi put. Šta da kažem, snimio jednu i onda se samo nadovezivao identičnom bugaroidnom kakofonijom, sve što je snimio može bez problema da se uklopi u jednu celu dvočasovnu numeru bez da se i primete prelazi, kalemi se na prethodnu i tako u nedogled, lagano može da objavljuje po jedan album svakih 15 dana, izlazio bi češće nego Mikijev Zabavnik

Rasta je iskreni i neshvaceni umetnik koji se rastafarijanskoj kulturi ucio u krugu dvojke pod uticajem humanisticke majke i filozofskog oca.

Snimio je sebe kako izgovara 50 hiljada reči, svaku kao poseban fajl, provukao to kroz autotjun i sad samo miksa i kombinuje. Napiše neki debilan tekst, nadje mp3 format svake reči ponaosob putem pretrage u aplikaciji RastaMaker, sklopi to, baci preko matre i gotovo