Prijava

Fini neki ljudi ovde na vukajliji sve gospoda

aham, sam cu da se bakcem evo trcim

Sad mi je žao Boba, jebeno je kad dodju horde polupanih grobara. Hehehe

Bombaš, juče sam odbio da ti karam suprugu, mazila me je stopalom ispod stola po medjunožju, iako je sedela do tebe, smak'o sam joj nogu kolenom i šutnuo špicom u cevanicu, jer ja ne jebem udate polovnjače, to ja ne radim, ja ne radim te paćeničko-egoistično-kosovarske stvari. I umesto da mi budeš zahvalan, ti mi još pretiš, e pa trebao sam stvarno

Auu gde na ženu udaraš ccccc
Samo nemoj na klince, nisu oni ništa krivi

prilicno je samouveren ili se prosto trudi da sakrije kako je izbezumljen od straha. Imacemo priliku da vidimo svakako.

Evo sav sam se izbezumio, pipam gde mi tetejac

Zanima me sta ce biti ako bombi dobije info kako se odvija ljutiti sukob sa vukajlije u rl.Cao Marko ovde Nenad ak bombi sa vukajlije ako se secas imali smo onu raspravu na saljivom sajtu pa sidji samo ispred ulaza da te prebijem.

Hahaha

Dodao bih samo "ako nije problem", iza "da te prebijem"

Imam pitanje kako ti znas de on zivi

Plidu, ako prestanem da ulazim na sajt, može značiti samo da sam se posvetio pametnijim stvarima u životu

svako ko misli da nekaznjeno moze vredjati neduzne ljude, decu, zene, nemocne i stare svakako treba posvetiti posebnu paznju, bobu rocku odista sleduje poseban tretman. ponuda i dalje vazi, ajde bre ljudi

Ponašaš se kao glupi britanci kad hejtuju Srbe i pokušavaju na sve načine da ih proglase genocidnom nacijom kroz medije, rezolucije, prekrajanje i prenebregavanje istorije.. usput htevši i da operu sebe, ali na kraju obavezno popuše kurac, kao i ti, uvek kad se sukobiš sa nekim na šaljivom sajtu vukajlija.com

cinjenica da se ocitto, a kako su zakljucili i drugi clanovi, radi o osobi zeljnoj muske paznje, nece umanjiti efekaf sudara drvenog predmeta i kostane mase na prstima. jer bednik je bednik na prvom mestu, a homoseksualna manjina na drugom, tako da necemo biti politicki korektni ovog puta,

bombas
cinjenica da se ocitto, a kako su zakljucili i drugi clanovi, radi o osobi zeljnoj muske paznje, nece umanjiti efekaf sudara drvenog predmeta i kostane mase na prstima. jer bednik je bednik na prvom mestu, a homoseksualna manjina na drugom, tako da necemo biti politicki korektni ovog puta,

a kako su zakljucili i drugi clanovi

Ekipa, a? Ti, Gagi78, Skripta i Slavko?

Ti si željan bilo kakve pažnje i društva uopšte, tugice

Skočimiš
Znamo svi da bi ti to volio :D

mozda zamolim grobare da mu posle lomljenja prstiju gurnu deblji kraj bejzbolke u anus

Pa i ja sam grobar

Prilicno sam siguran da ce advokat skocimis juriti nekog lika sa neta koji je nervirao bombasa, proverena prica haha

Al smo skrenuli sa teme rođaci