Prijava

Želeo bih čuti vaše mišljenje na ovu temu( Ne niko mi nije mazno curu samo zelim znati dali je uredu to učiniti ako se to nekad desi)

Treba ubiti nju pa nek se onda jebe sa drugim mamicu joj kurvanjsku

pa ako ti je to jedini partner i ako su sve prilike da ih vise neces imati, onda da.

prevari te i jos da robijas zbog nje, dok se ona hvali drugaricama kako se zbog nje ubijaju.to je naj bolja stvar koju covek moze da napravi

zato lepo naucite ove tehnike i imacete partnera kolko hocete
https://www.youtube.com/watch?v=IE1p5qOcUZ0

nisam gledao klip jer me generalno smaraju ovakvi poluamaterski klipovi, vec sam citao komentare

SilentAlien
1 year ago
Odlični saveti baćoka, vidi se da si jedan unikatni flert guru čiju snagu volje i mitsku lepotu nikako nije moguće zanemariti. Inače, tvoju metodu sam testirao pre dva dana ispred pekare i na moj pokušaj grljenja sam dobio veknu belog tip 500 hleba u glavu. Ali to nije bila bilo kakva vekna nego ona studentska što boli kao mokre novine dvadeset minuta nako pečenja. Ebiga, moraš se za pizdu žrtvovati makar tvrda leba u lobanju dobio. Hvala ti još jednom što si odvojio vreme i pokazao nama običnim smrtnicima kako se od pičke prave Nijagarini vodopadi. U zdravlje braćori i pozzzzz Niš.
P.S. Jel istina da u Nišu ljudi nemaju leba da jedu??? Baš bedak ako je to stvarno tako.

Свакако. И ко покуша да се мува са Вашом симпатијом, треба га докрајчити.

za devojku, puco bih mu u kolena. za zenu, u stomak.

Namjestis njoj njegovo ubistvo.

ova dva lika iz ovog alfa tima zavodjenja su rodjeni za maltretiranje i sprdnju sa njima

Pojebeš njegovu sestru

EDIT: pogotovo u slučaju da je on već nije pojebao

Haha krindzara jebem ti, jezio sam se od blama dok sam gledao

опуштено, ово је био трол обични

мада поједини аутор зна о чему говорим :)

Ljudi poligamija bi rešila 99,9% vaših ljubavnih problema, uključujući ovaj

Slazem se trifors, daj da pocnemo praktikovati poligamiju

Ma potajno je već praktikujemo jer je to naša prava priroda, samo oće ovi matičari i crkvenjaci da nas obrlate pričama o svetom braku lolo

Imal devojaka ovde samo pitam.....