Prijava

Jebem vam bre ja mater u pičku svima. Nesposobni ste da prihvatite činjenicu da ako prestanete da radite na sebi i komformistički se zadovoljavate tim što imate, devojka nema više šta da traži pored vas.

pa naravno da vas sutiraju ribe i varaju vas kad vam je svrha postojanja samo da udovoljavate devojkama hahah....valjda treba riba tebi da udovoljava i kad prestane to da radi onda je zamenis ko krpu

@skočko
Hahah maloumniče, glupavim sirovinama poput tebe koje misle da su automatski božanstva ukoliko imaju napumpan biceps, i da svi treba da im se sklanjaju, a žene da daju, ribe najčešće karaju baš picopevci, jer ovi misle da su bicepsom završili posao i zanemaruju sve ostalo

A i jebiga, s nekim stvarima se ili rodiš ili ih uopšte nemaš. Ti si npr baš onako prazan, svega ti nedostaje, ali zato imaš taj lažni altruizam koji pokušavaš da prodaš dok istovremeno želiš da eliminišeš svaki vid konkurencije, haha.. eeee mizerijo

pa naravno da vas sutiraju ribe i varaju vas kad vam je svrha postojanja samo da udovoljavate devojkama hahah....valjda treba riba tebi da udovoljava i kad prestane to da radi onda je zamenis ko krpu

Ne, pogrešno sam se izrazio ako me nisi shvatio: treba da radiš na sebi zbog sebe, ne zbog ribe. Ona je tu kao podrška i međusobno razumevanje je ključno za opstanak veze, takođe ako je ona dobra samo da poda pičke i ništa drugo onda probaj krišom sa strane da nađeš neku bolju i ne osećaj se krivim zbog toga jer isto bi to ona uradila da joj ti ne valjaš

Treba da je uzajamno.. istina dozirano.. taman kad pomisli da si se oladio, iznenadiš je nečim i tako u krug je voziš i tripuješ.. u medjuvremenu karaš šta stigneš, normalno..

Triforce Gnjatina škola,

Pezose, mene je jedna ucenjivala 6 godina.. kakve stvari mi je govorila.. i na kraju kad sam je ispičkarao i pretukao, još sam ispao kriv.. zamisli, brate. Žensko licemerje ono najgore. A gde su mojih milion kilometara živaca, gde mi je pola života

Zato se ne vezujem a i onako to nema smisla kad si mlad..

Ko još veruje u ljubav.. pogotovo sa nekim ko te ucenjuje i muči jer zna da ga voliš toliko da bi mu život posvetio i dao.. nemojmo se zajebavati. Sve su to prolazne avanture

Bobe ti si kriv što si sve to dozvolio...
Da si odmah presekao nebi imao takve komplikacije, to neka ti bude nauk za ubuduće.

A zašto to radi.. zato što je iskompleksirana osoba koja ne vredi pišljiva boba ni kao osoba ni kao seksualni objekt, pa gleda da unizi svakoga kako bi sebi stvorila kakvu takvu cenu..

Eno idite pročitajte moju definiciju ljubavi i sve će vam biti jasno koji sam pičkopaćenik

Bohor
Ljubav je izmislila sirotinja da bi jebali za džabe

Zna li neko koja je ovo melodija, pesma šta god iz ovog klipa kod ovog nosonje što ga je Trifors objavio

Još su me isprozivali u komentarima

Dadoh ti plus još pre par meseci na tu defku, kada sam provalio da si bistar momak

Pročitaću na wc šolji