Prijava

Now, that was a good one

Bob Rok je u takvoj panici da sa smeskom prihvata svaku uvredu. Mogu da mu kazem da poblajva gambijevu kurcinu jer je pedercina i ne sme bista da odgovori

Hahahahaha dobro si ovo opisao Bobe, isto bih odreagovao

Zašto da se mučim, da zbog tebe patim kad mogu samo za glavu da te skratim :)

Kao prvo naslov teme je glup jer u srbiji ima toliko manje vise slicno lepih i kvalitetnih devojaka, da sama cinjenica da ce neko da ti otima partnerku je jedna velika glupost.I smatram da nemogu dobiti sve sto pozelim a samim tim ni svaku devojku.

https://vukajlija.com/forum/teme/73327-da-li-je-uredu-ubiti-coveka-koji-vam-otme-partnera?strana=5#post_3901664

tajson nikad u karijeri nije imao 110kg....em sto je bio najnizi teskas bio je i najlaksi 93-4-5kg

Ljudi jeste testirali mozda na izdrzljivost fizickog rada nekog glavnog mafiozu u kaficu sto vozi bmw i sigurno mozda drzi tetejca u kaseti?

na wiki pise 178cm-109kg.ne znam, moguce da je imao manje.
da, opet prica sta zene vole.zato svi i glume.najgori su oni sto kupe kajlu i glume da imaju pare

Mišu napuši se se kurca ko šunka dima ideš mi na kurac sa tvojim self righteous pretencioznim načinom razmišljanja i glorifikovanjem mafije.

Au Jane, počeo si opasno. I zakačio si se za jakog igrača

Sta cu takav sam kad mi neko ide na K poram to reci.

Ne glorifikujem ja mafiju neko cim ima jake pesnice da moze da bije voleo bih da znam koliko moze izdrzi fizickog rada

Ne može niko da vam otme partnera, možete samo vi da nađete partnera koji je šljam.

Moze, jesi li gledao Sigalove filmove?

Pravi hrišćani treba da očisti svet od svih koji: čine preljub, žele tuđe, svedoče lažno itd...

Mlada ajde ne kenjaj mnogo smrdi ti picka idi operi je molim te.A i ti Ledeni kenjas tu na moega s Sigalovi filmovi, bre zivi u stvarnosti.