Prijava

nisam modni guru i ne znam šta danas ljudi smatraju pod dobrom odevnom kombinacijom.

Pa iskreno bolje se oblačiš od mene toliko je sigurno xD

si ti jedan od onih nebitnih manekena koji fazon ulaze u vip velikog brata, jesil taj rang, taj level?

Može se reći, samo što nisam u Srbiji ali da jesam, bio bih tako nešto.

Momci imam pitanje za vas
Bio sam na času i simpatija mi se nasmijala kad su nam se sreli pogledi i tog ISTOG DANA (!) sam joj dao domaći da prepiše a posle sam je vidio kako priča s mojim drugom i uvrće kosu (jedan od 26 načina da znate da se sviđate djevojci) i bio sam baš ljut tad, pitao sam nastavnicu da pođem do WC i zalupio sam vrata baš jako za sobom (posle sam se izvinio ali princip je proguran). Kad sam se vratio kući nisam rekao dobar dan nikome iako sam krajičkom oka spazio tatu koji očekuje pozdrav, toliko sam ljut bio. Pojačao sam muziku na skoro najjače na telefon i od tad razmišljam kako da vratim ku*vi. U ovim situacijama obično pošaljem poruku na msngr mom """""""""drugu"""""""" ali očigledno je zašto to ne mogu sad da uradim.
Šta predlažete???

Jel jebao iko od vas bob orkova dok se ispunilo ovih 8 strana teme?

Jel jebao iko ikad, čast izuzecima?

Žene traže ovo, žene traže ovo, zato što se tripujete da znate šta žene traže i završavate sa nekim kostoboljama po 6 godina pa vas jebu u glupu glavu. Neka, samo vi, dok je takvih kao što ste vi komšije će imati šta da jebu još duuuuugo, dugo.

Skocko je onaj sto je bacao bombe kako jebe nekom liku zenu i imao nekih problema da se ona ne navuce na njegov minijaturni kurac, on kao ne bih hteo hahaha pa seljacino iz teslica da te pogleda neka preplanula seljancica, ejakulirao bi u gace

الزَّانِيَةُ وَالزَّانِي فَاجْلِدُوا كُلَّ وَاحِدٍ مِّنْهُمَا مِائَةَ جَلْدَةٍ ۖ وَلَا تَأْخُذْكُم بِهِمَا رَأْفَةٌ فِي دِينِ اللَّهِ إِن كُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ ۖ وَلْيَشْهَدْ عَذَابَهُمَا طَائِفَةٌ مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ

Дакле овде видимо да је правоверна казна 100 удараца бичем за жену и љубавника, те ако преживе - нек им је 'алал. Оно што је још битно јесте да им се не сме опростити, и да се то уради пред правоверним сведоцима.

Moraš da čitaš između redova Care.

Vidiš da je pa 100 udaraca za oboje, muškarac pošto je fizički jači će to preživeti lagano, kurwa će umreti.

Да ли си то преживљавање вољан да демонстрираш на сопственом примеру?

Sto se mene tice uredu je pretuci nekog takvog coveka i naterati ga da ti vrati pare koje je uzeo, presvega mislim na nekog ko je uzeo ogromnu svotu novca.Smatram da takav treba dobije jedno dobro lemanje.

Kao prvo, الزَّانِيَةُ وَالزَّانِي فَاجْلِدُوا كُلَّ وَاحِدٍ مِّنْهُمَا مِائَةَ جَلْدَةٍ ۖ وَلَا تَأْخُذْكُم بِهِمَا رَأْفَةٌ.. kao drugo, الزَّاينِ اللَّهِ إِن كُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ ۖ وَلْيَشْهَدْ عَذَابَهُمَا طَائِفَةٌ مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ.. prema tome..

E, Skočimiše, jel bi mogao da izdržiš deset sati na nekom fizičkom poslu koji zahteva brzinu i konstantnost u izdržavanju fizičkog napora? Šta mislite, posle koliko bi tražio šećer i vodu kad se zadiha, a srce ne može da isprati svu tu masu, umro bi lik

Jebote, znaš ti koliko sam okretan i brz, kakvi su mi zglobovi.. nogu iza glave prebacim lagano.. još kad bi znao neku borilačku veštinu, šamarao bih ovakve ko Skočko

Pogledaj tipa kako izgledaju legionari.. uopšte nemaju masu, ali taj njegov mišić je suv ko barut i kvalitetan, da sad prestane da trenira, ostali bi mu takvi do kraja života.. i opet su mašine za ubijanje.. znaš ti koji su to drilovi tamo.. prosečan Skočko bi kolabirao posle pet minuta legionarskog treninga

Pogledaj tipa kako izgledaju legionari.. uopšte nemaju masu, ali taj njegov mišić je suv ko barut i kvalitetan, da sad prestane da trenira, ostali bi mu takvi do kraja života.. i opet su mašine za ubijanje.. znaš ti koji su to drilovi tamo.. prosečan Skočko bi kolabirao posle pet minuta legionarskog treninga

Koliko se secam, Andjelova mama je bila u studiju na pocetku, bas ono vece kad je Teodora imala cuveni telefonski poziv sa Gocom, i ona tad nije imala nista protiv Teodore, a ujak je jednom, kasnije, poslao Teodori neku narukvicu. Za to vreme je Goca sve vreme davala neke izjave protiv te veze pa su ljudi onda verovatno pomislili „kad vama ne valja Andjelo, onda ni nama ne valja vasa Teodora” Mada, oni su kulturno cutali do kraja i jos cute, dok smo od Goce svasta culi. Sve u svemu, Goca se debelo umesala u ovu vezu i najvise je kriva za sve.

Srbija, 2018

Nije ok, ali možeš silovati i nju i njega

Hahah danas u kladži, neki rendom Skočko, kaže radnici.. kao, e ja ću stvarno da napišem ono što sam ti reko u knjigu utisaka.. i sad tu je pita koleginica "a šta ti reko" kaže ova "pa reko da će da napiše kako mozzart ima najlepše radnice", ja krećem da se preznojavam, obuzima me transferčina, topim se, kapiraš, reko aj još samo da baci foru kako ova "ima ono nešto- faktor iks" pa da se onako ukočim kao šlogiran, iskolačim oči, fiksiram pogled u jednu tačku i počnem polako da curim sa fotelje ispod stola, a onda tu čučnem, obuhvatim noge rukama, naslonim glavu na kolena sa istim izrazom lica i teleportujem se na drugi kraj Svemira

sta kaze bob rok kad ima proliv - jebote topim se