Prijava

A mene jebe bar kompleks, tebe ni to, pa potrošiš državni budžet Tadžikistana na baterije jbg...

Al realno, bolje da imas 10cm u visini nego u kurcu.

Sve ribe su do 170cm u proseku, nesto kao ti. Sa 178cm si vec ok jer mogu da nose štikle i opet da budu niže.

Al ajd što si nizak nego si i mršav, 69kg, barem da si neki nabijeni muž, neke i to vole.

NA ŠTA TI LIČIŠ ČOVEČE

Opušteno, neću te napinjati da te jebem.

Na tako malu visinu nije mršav, al je jebote midzet jebeni, sve ispod 186 se moze brinut da ce devojka biti veca bar u stiklama.

A ti niski momci su generalno kompleksasi, to ih opasno jebe i mislim da nikad ne uspeju da prebrode to.

Pa mogu da ti kazem da visina i kilaza ne idu proporcionalno.

Ovaj od 190cm i 90kg je muž, ovaj od 169cm i 69kg ne deluje kao da ima dovoljnu kilažu uopšte. Obično su krivi kao kifle i pljosnati kad ih pogledaš iz profila.

oce da ti nabiju kompleks.nedaj se mali covece.ima i ta visina svojih prednosti posebno ako jases konje ili si biciklista

190cm i 90kg bez treninga je masna smlata ekvivalentna tom krivom malcu. Ne mozes to bas tako gledati tilmo, imas ovih niskih sitni dinamitnih u protivnom su kurcina, a i cesce visoki budu krivi i neproporcionalni ako nisu u treningu. Trening je potreba jbg

nizi ljudi su skladnije gradjeni.90kg i nije neka masa.tajson je imao110kg kad je bio u formi a visok je 180.a moze covek da ima i visinu i tezinu ali da ga sjebe nesto drugo.

Pa ima jednostavno rešenje za sve navedene probleme na ovoj temi prijatelji dragi, nemojte da ste ružni i eto xd

Evo mene sa prvog internacionalnog dejta s pickom

I samo ružni se opterećuju tim nabijanjem mišića i ostalim govnima da nadomeste ono što im je majka priroda uskratila :d

teretane pune likova ispod 180cm.visoki ljudi idu na trcanje jer za sex treba kondicija ne treba snaga

Ne znam da li je “you’re so funny” ponovljeno 10 puta dovoljno za segz sledeci put

I pitala me wanna do this again

Nije.
I zakon tako to tretira.
Uzmi je nazad.
Ko dzak cementa, preko ramena.

Jebem vam mater gde ste sad svi

Čestitke, maestro, spremi se za probijanje gustih plavih dlaka (ili crnih ako je Turkinja u pitanju) u njenom međunožju, one na rukama i iznad gornje usne i nećeš previše primećivati ukoliko se dovoljno ucirkaš.

Ja jesam mentalan, al nisam tolko da se napinjem sa Ćilmom jebenim kolko sam tačno visok i kako sam građen. Ajmršukurac.
Ovome drugom grumenu piksela samo napred, imaš moj blagoslov da skrešeš svoj potencijalni krug partnera na sve one koji su viši od tebe u štiklama. Za 20 godinasiguran sam da će tvoje mačke znati da cene tvoje visoke (hehe) kriterijume. Ajmršukurac.
Ostali pozz