Prijava

ma ok je teretana, snagu ne mozes da povecas trcanjem, mora da se dize tesko..a dobra je i za oblikovanje tela

Ja trčim u fabrici oko trake pa sam zajebo tu aktivnost vani. Ovako sklekovi, trbušnjaci itd.
Nemam nista protiv teretane samo me mrzi i stipsa sam.
Maestro, ljubomoran sam na tebe brt ☺ ako ne lažeš. Čivutkinje su zakon pičke.

Jbg bombas ti mrzis teretanu, ja navijanje i huliganstvo, svakom svoje

U beogradu fazon 5k mladih manekena imas, verovatno nikad nista nece biti ko ni od fudbalera, al boli me kurac idem jer nemam pametnijeg posla, putujem na neke kurceve revije bezvezne i upoznajem devojke iz raznih delova sveta. Nisam sve jebao, jer nisam gamby da bacim prostoprosirenu na vukajliji i da mi daju picke a ni one nisu jeftine kamenjarke

Preterao sam malo ne bas 5k ali imas cetverocifren broj i znam ih 15tak

Imam jednu malu anegdotu pre 20 godina moji stričevi(iz bg napucani teretana itd)dolaze na selo kod mog caleta(radio covek teske fizicke poslovo na farmi) dao im on zadatak da nose neke ciglje sa tacka a do tacke b, ovi se iz bezumili nisu mogli osnovno fizicke poslove da radi a ovako napucani u teretani.

poznajes li Darka Kostica

Pa ljudi iz teretane pogotovo koji su gym baje su kurac kad je rad u pitanju. To nije upitno, teretana je neprimenjiva u stvarnosti a ja sam decko koji nece podici vise od 50kg u zivotu tako da nastavljam sa tom aktivnoscu

dal ima lakseg posla od manekenstva..boli te kurac kolko god para da ti daju ti dobar, ionako nista ne radis.

au picka i po.samo da znas da nije lepo hvaliti se tako

Samo Radeta poznajem od vama poznatih a u Bg bio jedanput organizovano na skup. Nisam toliko ozbiljan maneken labo, cifre su male ali vredi poznanstava i putovanja. I usput, ne razmisljam ovim da se bavim nego su mi tek 23 pa eto. Zavrsavam faks pritom i to mi je cilj

Koliko se secam, Andjelova mama je bila u studiju na pocetku, bas ono vece kad je Teodora imala cuveni telefonski poziv sa Gocom, i ona tad nije imala nista protiv Teodore, a ujak je jednom, kasnije, poslao Teodori neku narukvicu. Za to vreme je Goca sve vreme davala neke izjave protiv te veze pa su ljudi onda verovatno pomislili „kad vama ne valja Andjelo, onda ni nama ne valja vasa Teodora” Mada, oni su kulturno cutali do kraja i jos cute, dok smo od Goce svasta culi. Sve u svemu, Goca se debelo umesala u ovu vezu i najvise je kriva za sve.

Ne znam koliko ste upoznati ali modeling je danas dosta interesantniji a traženi modeli u muškom svetu su većinom neobični. Niti su lepi, niti preterano zgodni ali plene poglede. Plaćeniji si maneken ako si Albino ili ne znam imaš Vitiligo (Curtis Mcdaniel) jer si neobičniji i privući ćeš pažnju. Mnogi od vas se sećaju reklame za Axe zbog Shauna Rossa koji je albino a da li bi se sećali nekog lepog momka, ne bi ni vi ni devojke verujte.

Sto sad da su albanci popularniji, jel zajebavas?

hahahah albanci jebeni hahaahha

stari si troler pa se necu primiti al zaista jeste kako sam rekao

Sve je to lepo ali ja u ponedeljak idem na dejt sa devojkom koju sam upozno na moru i jako mi se svidela znači ono, baš odavno nisam osetio toliko jaku emociju prema nekom. Danas sam išo s Đotom da kupim patike specijalno za tu priliku, nosiću skroz belu majicu (patike su crne adidas plitke btw) i lomim se oko pantalona, da li da obučem kratke džins sa onim zavrnutim krajem ili crvene kratke malkice više iznad kolena?

Iskreno, cenim da će džins sa tom kombinacijom bolje ići, mada iskren da budem, nisam modni guru i ne znam šta danas ljudi smatraju pod dobrom odevnom kombinacijom.

si ti jedan od onih nebitnih manekena koji fazon ulaze u vip velikog brata, jesil taj rang, taj level?