Prijava

Šo volim da pišem kontraverzne teme ajte ruljo pišite.........

Jebem ti sandalicu ne napisa naslov kako treba

Nisam ebo i ne merem komentarisati

nije lako ni silovati

Купи силиконску лутку.

Stevčo, šta se sa tobom dešava?!? Ako nisi "ebo" nemaš ni prava da koristiš taj kulerski oblik glagola "jebati", ti jasno?!

Drugo, šta je problem? Mlad si momak, život ti je krenuo, cenim, uzlaznijom putanjom...Jesi stidljiv, ili šta? Skidanje mraka je mnooogo lakše nego što ti se čini a oplemeniće te, garantujem! Sećam se koju sam ja imao frku da to "odradim" i na kraju se desilo i bilo sranje ko i svima što bude prvi put...al onda sam krenuo da kidam, jbg.

Devojke znaju šta i kako, veruj mi. Čak i ako si ti stidljiv i potrefiš joj pupak od tremčuge.

P.s samo mojne da se napiješ, budi svestan sve vreme.

A da kažem nešto i on topic - definitivno platiti kurvu.Tj ako je "najlakše" pojebati u pitanju. Ustvari eo kraće liste koitalnih potencijala, gradacijski poređanih ne obavezno ovijem redosledom:

- Kurva
- pijana kurva
- pijana riba kojoj se svidjaš
- pripita riba kojoj se svidjas
- mnoooogo pijana riba kojoj se ne svidjaš
- najbolja drugarica (pijana, a svidjas joj se)
- znojava, pijana i pomalo drogirana riba na rendom rejvu/tango festivalu
- (svaka) 12ta riba kojoj si u prepunom lokalitetu nekog objekta za ljude saopstio da "imaš praznu gajbu a možete da podelite za taksi"

EDIT:

- predstaviti joj se kao Pezos i jebati jako kurcem

Sponsored by ProfByProxy

Predlozi by Maestro

Nista kurva
Nista drugarica
Nista pijano
Nista znojavo
_______________

Imas te fejsbuke instagrame itd

Vidis tu koja ti salje poruke, koja te lajkuje

Ako nisi bas ogroman bogalj, sigurno ima nekoliko devojaka kod kojih imas sansi

Proberi nesto od toga, zavrsi u vezi sa jednom

Doci ce do seksa u prvih mesec dana

Tap. Jebo si.

- Kurva
- pijana kurva
- pijana riba kojoj se svidjaš
- pripita riba kojoj se svidjas
- mnoooogo pijana riba kojoj se ne svidjaš
- najbolja drugarica (pijana, a svidjas joj se)
- znojava, pijana i pomalo drogirana riba na rendom rejvu/tango festivalu
- (svaka) 12ta riba kojoj si u prepunom lokalitetu nekog objekta za ljude saopstio da "imaš praznu gajbu a možete da podelite za taksi"

ovo ko da objasnjavas busidu kako da jebe....nisi uzeo u obzir da ovi sto pitaju ovo vrv nisu imali kontakt ni sa drugaricom ikada, a kamoli da imaju na sve strane oko njih pijane ribe kojima se svidjaju.....drkaj momak dok ne postanes totalno impotentan i to je to, jednostavno se pomiri da si rodjen da ne jebes skoro nikad nista u zivotu i kraj price

Hloroform. Nije silovanje, jer tehnički ona nije u nijednom trenutku rekla da neće, možda bi i pristala. Ako ipak kojim slučajem kaže "ne" koji put, na sudu recite da ste mislili da govori grčki xe xe. Da, ovaj.....ne jebem, stvarno, i nemam pojma šta prolazi kod današnjih djevojaka, mada kad vidim ko sve danas jebe, stvarno mislim da ne može biti nešto komplikovano, samo gomila nas ne vidimo šta je

da se ne pravi prica nasiroko bez veze, ako si balav mozes jebati samo ako si bogatasko dete, svejedno ne znas nista, ali ce klinke skakati na tebe jer si popularan zbog tatinih para. Ako si prosek, neces jebati jos neko vreme dok se ne formiras kao licnost, dok ne steknes musko samopouzdanje. Zato batali internet, ustedi nesto para za kurvu i otvoreno joj reci da ne znas nista i da te nauci. To je jedini nacin. Ovo je islren savet.

Zato batali internet, ustedi nesto para za kurvu

Može lock

Da se neshvati pogrešno nisam jebo ali pošo imam 15 boli me kurac,samo pitam da imam iskustva....

Ni stariji nisu, ne brigay drooye

pa sobzirom da se klinke danas satiru vec sa 12 i nisi nesto napredan u generaciji ako si nevin sa skoro 16 godina

Petar Pan Pezo$
pa sobzirom da se klinke danas satiru vec sa 12 i nisi nesto napredan u generaciji ako si nevin sa skoro 16 godina

И после вичу како су силоване, а саме тражиле курца.