Prijava

Prenaporan je ovaj gambi

Ma kakvo crno placanje, pa kako da placamo mi iz inostranstva, liebe got ne mislite na familie aus osterajh. Kladim se da bi nam tu uzimali jos vise Gelda, sajze auslenda

Kakve veze ima ako si iz inostranstva

pa kako da placamo mi iz inostranstva,

To je svojevremeno i bio problem tj. nemoguce je bilo iz inostranstva licno sebi uplatiti ktitor nalog, slalo se na jedan od onih 4-cifrenih servisa, mamu mu jebem

Ma nije cim realno, pre 6 godina dok sam voleo ovaj sajt uradio bih ja za dz jer treba max pola sata sa sve cssom nekim predrkanim

Nego zaboravih da je sajt menjao vlasnika, kontam da ovaj novi nije programer ali uradili bi klinci to jeftino svakako

Cek cek cek kaizen vise nije kaizen nego neki drugi lik? :0

Novi Kaizen je izvesni Rastko sa/iz Pala, ne znam da li je to naselje ili čuka neka pa nisam siguran koji predlog da koristim

deki vise nije vlasnik saita, nisam znao to

gambi ne seri, kakav css koji kurac

da, uzasno je tesko otvoriti skrill nalog za forum, kao i svaki potencijalni donator sto moze za 5 minuta i prebaciti pare na skrill karticom ili bankom, a zatim poslati na forumski skril nalog koji bi bio izreklamiran jpeg slicicom u headeru koja linkuje na temu gde se objasnjavaju donacije... uzasan, uzasan posao koji zahteva cak 15 minuta posla bez da izadjes iz kuce

ja sam kupio sajt i nazvacu ga rasnajlija

jebo vas mali bosnjo smarac u supak

Ne znam... Ja sam čuo od nekih viđenijih grobara sa juga da je Rastko tebe karao bejzbolkom uz Cokulinu asistenciju kad si gledao Radnika protiv Zvezde. :/

jeste ti si bas dosta cuo o karanji mene krezava cigansturo... mrs bre nubino napredna