Prijava

Profe, mislim na globalno nefunkcionisanje Fb i Insta trenutno. Eto, mene je nateralo ovde.

Nesam školovao, sažaljevam slučaj:)

Nebih nikog da javno vredjam ali bih ovim prilikom porucio moderatoru koji mi brise definicije da me uvat za Khm Kurac....

Mora i toga biti, opušteno

Vidi treba proci 24 sata do pisanja nove defke i onda dodje neko jaje i ulkoniti defku.....pa nije humano

Ako bi pojačao kvalitet definicija to bi bila prošlost :)

Jane probaj da nadjes neki dobar vic ili foru na internetu, mora da bude smesno da ne bi obrisali

Daj da ovom govnotu nalupamo minuseve da ne smara po forumu jbg...

Jos samo 2 minusa za jana ajmo narode. Tj ako je jos limit 50, mozda je kaizen nesto menjao da bude inkluzivniji

Uspesna akcija, nisam mogao da doprinesem jer sam vec nalupao juce

ja ne znam kako da se izrazim, ali dok je bilo postera bilo mi je nekako puno srce da vidim ispod postera da ga je lajkovalo 7,1 hiljada ljudi na Fesjbuku, osecam se kao da je sajt prepun ljudi, stalno ulaze, gledaju ga, a samim tim i ono sto mi stvaramo.
ovako dok nema toga, mrtvo mi sve, kao da Niko Osim 20 ljudi ne postoji ovde i bas mi je krivo zbog toga..
posteri su mi bili prevrh, dosta se ljudi tu skupe, bude onih Koje mozes i zezati tipa naprave poster za nekog drugara ubace privatnu sliku pa ga sprdas hah,
iako sam licno napravio svega 20 postera voleo bih da se vrate... definicije daju bolju poziciju na sajtu, ali posteri dosta dobru zabavu...

ја памтим да се бар четри године прича о умирању вукајлије и како је оживети ајде бре не серите више, никоме ово није занимљиво

"'Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''

aj ne drvi kurac tu, važno dasi sebe uključio u nazovi legende.

da, preterano malo zvuči u pravu si

Preneto sve. Loading...

Ne radi PVT, ako moze nesto oko toga da se vidi, vrlo bitne informacije bombasu treba da posaljem