Prijava

Mislim imas pravo da kenjas ali je glupo, nebitno. Mene npr ne zanimaju zvezda i partizan pa ne pisem po tim temama kao ne bih to gledao ni da mi neko plati, ne razumem ovo.

jel čitaš Star, Svet, Flossy? iskreno

Ne citam trenutno nista osim informera kad mi je dosadno da se smejem

tako ti je to kad do 40e godine ne uspes da se izboris da budes makar neki bitniji clan u nekoj navijackoj frakciji od tipa 50ak ljudi....onda mora to nezadovoljstvo nekako da se kanalise izmisljanjem nekim platama u desetinama hiljada eura mesecno i bitnim pozicijama u svetskim korporacijama

jbg kad ti zapravo neko skine duks na ulici i lupi samar, naravno da ce odbrambeni mehanizam da ti bude da odes na internet i na nekom krezavom sajtu napises kako si u libiji odbijao direktorske poslove za 7k evra jer znas da vredis vise, ja ga u potpunosti razumem, to je sve psihologija

Ouuu ovako to jos niko nije nabo bombas

jel to bombaševa biografija? jasam čuo da je bio džordanu menadžer ali se posvađali kad je ovaj počeo da pravi patike u kini jer bombaš brine za decu, pa je dao otkaz jer neće da uništava lokalnu reku blajvami Ga

hahahahahahah papet trigerovan

јорган планина хд

mislio sam na pezosa, izvinjavam

biće da se radi o Flossy, hahaha

Ne znam bukvalno ni sta je to

pričam za Pezosa, Flossy ga je trigerovao

EDIT (ja, bombas): Pardon Glossy, to je znači, pogrešio sam ime

zadruga odlična, uživao sam juče gledajući.

Hahahahaha joj boha istrzao se pa kako bre da je sahrane bez mog znanja

AJOJ MAJKO MOJA STA JE OVO GIBA ZAKLO STANIJU!!!

najtuznije mi sto keva i cale od mike i gibe se tripuju da ce one bliznakinje da im budu snajke, kao vreme je da ozene sincine....a na ovom izboru za misstera njih dvojica imali roze kupaci neki zenskast minijaturni i jos vrckaju buljom onako pregejasto hahahh, a matorci ne kapiraju da su ovi pedercine

Kako ce na svojoj deci na oci onaj lik sto je bio iza Mike i Gibe na izboru za MISTERA zadruge

pa zato sto su miki i gibi mama i tata dali po 10 i 9 bodova hahah