Prijava

Koje li su tvoje šifre riđobradi jebaču materi?
Sunca mi gadno si oboleo. Ti si mene prešišao kao Mario Luiđija.

brt pogrešno si informisan. hvala Bogu zdrav sam

a ti si dolazio ovde na sajt i pričao kako si se predozirao bromazepamima zbog Tome, svi smo svesni tvoje mentalne labilnosti - da si dupli lembasov - kapetan poluobrva da si zbog Tome izabrao taj nadimak - da si nju proganjao godinama, a da ona nije htela ni da se upozna s tobom, kao i da si njenu rodbinu cimao i na razne načine proganjao imam skrinšotove što si mi slao tako da bolje ne prdi

WTF?!! OU... ou. Okay. AvvI you go girl! You are fucking legend!

Cek sta sad, mesni je lembas ustvari?

po njemu sam ja dupli od sledećih osoba istovremeno: bombaša, lembasa, mordosa i još je nekog spomenuo, ne sećam se.

ali kao što sam rekao, nije čovek stabilan, ako hoćeš dokaz, idi na groblje definicija i potraži "poruka za the profa"

žao mi ga je nekako ipak, nije on zlobno biće, jednostavno su mu neke stvari van kontrole.

da ti nisi lembasov dupli ne bi bio trigerovan predjašnjim autovanjem tako da…

ma okej brate, ako ti je lakše nakon što me prozoveš da sam lembas, drago mi je da ti mogu pomoći u bilo kakav način.

svi znamo ime i prezime lembasa tako da lagano

Pa nemas lembasov vajb uopste, zato mi i bilo cudno, al reko mozda Vuk stvarno zna nesto

normalno da nema - neće da bude toliko providan ali kad sam obznanio njegove podatke (tj. lembas podatke) pošizeo je

https://vukajlija.com/forum/teme/75769#post_4065145
evo tu me je prozvao da sam dupli od bombija, a na četu je rekao da sam dupli od mordosa prvo, pa onda lembasa i još nekoga ali ne mogu za života da se setim koga.

Sad kopa iz naftalina neke postove, ali sam se odao tako da slučaj je rešen

ma okej, slobodno rokaj.

Ajde fićko uživaj torima

Procenat psihotičnih na sajtu raste rapidno jebote, sad smo na solidnih 40%

Nas neurotičare ne računam, znači samo psihoze i teški poremećaji ličnosti- 40%

jbg, nije vukajlija vukajlija bez drame.