Prijava

Lembas nije ko već šta. To je lebac što mesi Galadrijel za Frodoa.

Ima gluten, jebigica, al drži te dugo

Da nije bilo lembasa, ko zna kako bi izdurali Sem i Frodo na obroncima Mordora

Кајмак на лембасу еејј, не знам дал сте пробали

Otkad sam izbacio lembas, smršao sam 5 kila za mesec dana.

vuce, za ono uzimanje 3.000 dinara od udbe da provociras opoziciju u Beogradu sam ti oprostio prljava komunjaro, za ovo sto me prozivas da pravim dupli nalog necu...

samo da me prodje kovid

https://i.imgflip.com/6up8ub.jpg

Кајмак на лембасу еејј, не знам дал сте пробали

haha

za ono uzimanje 3.000 dinara od udbe da provociras opoziciju u Beogradu sam ti oprostio prljava komunjaro

Hahahaha šta?! Može neki kontekst za ovo?

kao prvo kakva opozicija nzm kolko imas godina ali ovde nema nikakve opozicije, jos manje tih 3 soma dinkica koje pominjes

kao drugo to je lembas vidis da je poludeo kad sam ga autovao, tako da opusteno

inace, zvezda je rezimski klub, bolje navijaj za partizan

tema je bas ekslairala brzo

Забавна чиљеница лембас је ништа друго до олд скул сељачка проја она тврда, кукурузно брашно, вода, соли и то је то, може се узбрдо до школе

Znači konzervi je istekao rok upotrebe ... Buahahahahahhaha
Pobedila sam na kraju bez borbe. Kakva sam legenda upizdumaternu

Забавна чиљеница лембас је ништа друго до олд скул сељачка проја она тврда, кукурузно брашно, вода, соли и то је то, може се узбрдо до школе

Тхе Форестер зна шта прича.

Filip Lembas zvuci bas mocno

Bolje zvuci od Cica Morada
Ali ne bi imali kome da smisljamo pjesmice TADA

Тхе Форестер зна шта прича.

Mnogo gotivan lik, šteta što ga nema češće na forumu na forumu

Though the grain used to make Lembas is called “corn” it is most likely similar to wheat. In British usage, "corn" was any grain crop; what North Americans call “corn”, British have historically called “maize

The bread was very nutritious, stayed fresh for months when wrapped in mallorn leaves, and was used for sustenance on long journeys. Lembas was light brown on the outside, and the color of cream on the inside. It was made of meal that was baked thin and crisp. Gimli thought it was Cram until he tasted it and found that it was sweet and pleasant, unlike Cram.3 It is also described as a wafer.4 Its recipe was a closely guarded secret, and only on rare occasions was it given to non-elves.1 Like other products of the Elves, it was offensive to creatures corrupted by evil; Gollum refused outright to eat it.