Prijava

jedno je zastupati stav da li je bolja džvedžda ili proleter, drugo je jesti govna o osetljivoj temi o kojoj ne znaš kurca

To je naravno tačno, ali onda pustiš čoveka da bude u pravu sam sa sobom i smori se nakon dva dana. Ja sam doduše bio uveren u jednom trenutku da čovek trola, jbg.

dajte mi link za tu temu ili bar pocetni post gde su poceli da se napusavaju da iscitam

Cela Vaccina tema batke, nije preporučljivo čitati ako ceniš svoje vreme i mentalno zdravlje

Tema Vaccina, sve sezone su super al zadnja najjača. Neću da ti spojlam al Melki je napravio plot twist strašan samo prati brt

dajte mi link za tu temu ili bar pocetni post gde su poceli da se napusavaju da iscitam

Ако мислиш на Трифорса и Мелкора, нису се нигде директно напушавали, само је Мелкор овде признао да се вакцинисао, овде почео да се претвара да је све ово тРоЛоВаО, а овде почео да се прави луд и додаје Трифорсу ствари које овај није ни рекао.

Podseti me jednom da te uzmemza svog ličnog sekretara.

Molio bih da mi neko pokaze gde i kad je trifors priznao da se zajebo, covek i dalje odbija da prizna da je pogresio oko americkih izbora i odlaze trampovo ponovno ustolicenje na svaka dva meseca. Da brt, jednog dana ces mozda i ubosti, al ako to bude 2024. da se razumemo odma, nije jer je qanon u pravu nego jer se izbori odrzavaju na svake 4 godine

Priznao je da se zajebo promenivši nik u Poremećeni antivakser LOL, time je porastao u mojim očima do nebesa, može da kenja do mile volje o čemu god hoće sad.

Ja i dalje mislim da je trol, samo preteruje već malo sad.

Ma kakav trol jbt znamo triforsa, lik je tako luckast zadnjih 4 5 god

haha, za jovora sam hteo ovaj mim da napravim neko vreme nego zaboravio:

https://i.imgflip.com/5mx2mt.jpg