OKTOBERFEST Vukajlija 2018™ - objavljena konačna rang lista festivala, pobednik u generalnom plasmanu MOSAURUS!

  1. Kad me ti budeš plaćao, Tilmo, prenosiću:)

    A ako oćeš učestvuj, ako nećeš nemoj. Napravi ti sajt za postere i reakcije, tipa, prvi neću doći da se registrujem.

    Kaizenov je sajt samo tehnički, ovako je naš i ae se sprdamo ako može:)

  2. Što si mi obrisao temu za takmičenja Liga Šampiona Vukajlije i Liga Mladih Talenata Vukajlije.. lopovi.. prokleto vam bilo svako moderatorsko takmičenje i proklet bio svako ko u njemu učestvuje

  3. За шта су карте профе

  4. U zadnjih 24h imaš petnaestak definicija od kojih su tvoje 3-4, agilni je napisao 4-5 i to je to.

    Kajzen ima dve opcije, da vrati postere i reakcije i zameri se vučiću. Organizuje takmičenje gde deli tablete za reakcije i lansira sajt u nebesa.

    Ili da sajt pretvori u forum tipa ana.rs, ne sprdam se, ovde je forum jedini deo sajta koji je aktivan. Malo preuredi i to je to.

    Defonicije su izumrele ko dajnosauri jbg.

  5. Не нису изумрле не лупај

  6. koji forum jebeni, mali mujo i bob rock se pokenjaše po svakoj temi jbt

  7. ...ili da organizuje takmičenje oktobar fest u definicijama lolek.

  8. Lol, zamisli. Koja fora, e. Ovo bacanje prašine u oči ne bi upalilo ni kod Bohove sestričine

  9. Thilmo, sve si ti u pravu...ali izgleda i da si autističan malo. Postera i reakcija više nema. Barem za sada. Njegov je sajt, njegove su pare. Da li bi ti lično platio da opet budu posteri i reakcije? Ne bi, naravno. Kapiram frustraciju što nemaš, omfg, "beneficije" od postera i reakcija - jbg, tuži kaizena ili, ono kao,idi sa sajta. Ja ovde pokušavam malo da nas okupim, zezamo se i to je sve. Da li će to dići posetu, popraviti brojke - i ne interesuje me. Vazda sam pravio takmicenja, i dalje ću. Učestvuj ako oćeš, ako nećeš - meni egal.

    Kul je biti negativan i kenjati samo. Srdačan.

  10. ne bi mogli prici nekim memovima koji prave neke srpske fb i insta mim stranice.

    Jel imaš neki primjer? Ako ima kvalitetnih mimova i zajebancija da zapratim koju

  11. Dal se pominje uklanjanje postera zbog Vučića?!

  12. Autocenzura klasicxna.

  13. ne pominje se zbilja

  14. Na vidim tilmo pomije Vučića pa se mislim dokle ce da ide...

  15. A brate, šta da kažem...

    Još nešto manje od 34h do početka lololo:)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.