Prijava

Sirotinjska spika je do kraja hodnika levo

Barem nisam duhovna i duševna sirotinja. I da sam bogata u ovo vreme zla - uvek bih bila na strani PRAVDE. Naravno, treba se roditi s tim osećajem, za pravdu, jelte...

Prijatan dan.

опрости нам папеееееееее

Obj sloba>bilo koji politicar posle 5 okt.

KAO STO MI OPRASTAMO DUZNIICIMA NASIM, AMEN

Oprosti zbog patetike, to je zbog romantike

Jednog dana vratice se Slobo i sesce sa desne strane svoga oca Tita i suditi svim zvim i mrtvim Srbima.

Obozavanje politicara je tako demode dragi moji... mada volim taj retro stil dvadesetog veka moze on da bude cak i sik i cool ako se malo dotera njihov look ali ocikledno ne sa ovim modelima koje sada imamo na svetskoj i domacoj sceni.

Ko ih obožava?
Vrag te odneo!

Ali što je istina i pravda - vala je tako i kraj.

Slobelix poslednji nezavisni drzavnik RISPEKTARA

ПРАВДА ЗА КРАЉА ЏОФРИЈА СВЕ ЈЕ БИО У ПРАВУ
https://www.youtube.com/watch?v=lOpGnwYP8PY

AvvI izivini sto odgovaram ovoliko kasno ali koliko ja znam Vrag je njihov kolega politicar kao i njegov sin antihrist bave se istim poslom laganjem tako da imaju veliki respekt jedni prema drugima tako da je i Vrag moj neprijatelj isto...

Vrag je odnio shalu Ivice

Ma beži, čitaj ANTI pre svega što se tiče politike. Ne vodim politiku ni svog života... I mrzim je, prezirem. Slobodana pamtim po lepom izražavanju pre svega, pamtim ga kao čoveka kakvi su danas retki... po kulturi ličnoj, dakle kao čoveka ja njega posmatram. Etc.... Nisam ja bukvalista, mogu da govorim jedno ali Sveti Vrag zna na šta mislim, mrzi me da se objašnjavam ...

čitaj ANTI

Pavelicu?