Prijava

Poštovani autori,

Povodom predstojećih nam praznika, raspisujem nagradni konkurs na temu:

1. Postojeći i nepostojeći praznici
2. Rado ide Srbin u vojnike
3. Slavni momenti srpske istorije
4. Prvi svetski rat

Definicije treba, osim što odgovaraju na jednu od ponuđenih tema (sami ih birate) da ispunjavju uslov da su deo slenga, tj. da su deo savremenog govora (evo i primera), kao i da imaju link ka ovoj temi. Najbolja biće odabrana.

Takođe svi autori koji budu imali definiciju u plusu, ostvaruju pravo da izaberu jednu svoju staru definiciju za koju smatraju da neopravdano nije završila na naslovnoj strani, te da je linkuju meni u PVT. U toku sledeće nedelje biće organizovano glasanje za odabir stare definicije, što znači da postoji mogućnost da dobijete dve odabrane.

Postavljanje novih definicija i slanje starih završava se 11.11.2018. u 11:11. popodne.

Srećno!

Jel su se stvarno ljudi ovde toliko izlozili na ova takmicenja, kad toliko forsirate? Ima li efekta na posetu, posto makar na forumu ne deluje tako ni najmanje?

pospjesuje pisanje kao i njegov kvalitet, vidjelo se na proslom takmicenju.

Ima efekata gamby, eto i ti si i dalje tu :)

...i ovo što kaže zmaj.

Može da se zaključa tema jbg
Stanje vam je ovo ko god da je osmislio

Ne znam, mislim da ima ovo takmicenje dobre izglede, najvise zbog ovog dijela

Takođe svi autori koji budu imali definiciju u plusu, ostvaruju pravo da izaberu jednu svoju staru definiciju za koju smatraju da neopravdano nije završila na naslovnoj strani, te da je linkuju meni u PVT.

jer mislim da ima ovde dosta autora koji smatraju da imaju te neopravdano izostavljene definicije, a s druge strane nisu teme pretjerano teske pa bi moglo biti svasta

gambu odjebi sa teme

gambu odjebi sa teme

Ajde ostavite ga na miru

Cokula, pošalji mi staru def koju želiš da uđe u izbor za odabranu

ada do 11.11. u 11:11 je rok?

Posle toga, treba se pozabaviti sa starim def koje su u igri za odabranu.

samo obezbijedi da mi ona smrda ne briše definicije. učestvovao bih.