Prijava

"дефиниција дана последњих пар година представља велики фактор " - par godina? U bre :))

Ma dobro je sve sad... Odmorite malo sa tim predlozima.

Пар година = 2 године :)

( пар = 2 ) :)

Све сами предлози , нико да прокоментарише моје писаније.

ok je predlog.Samo ima jednu ogromnu manu po meni.Elem,
defka "blablatulumba" je postavljena u 22h i skupila je skor 25:3 za sat vremena i otisla na "konkurenti" pa je tako bila dostupna za glasanje i ujutru sutra sve do 22h kad je imala 54:7.
Definicija "blabladaljinski" je postavljena u 9h.Kvalitetnija je od tulumbe i u 12h je imala skor 5:0 (ujutru nema nikoga).Otisla je na drugu stranu i zaboravljena je.Sutra u 9h skor je 7:2.
Da je daljinski bio postavljen u 22h imao bi skor veci od 25:3 i itekako bi se plasirao u konkurente.
.
Hocu da kazem da je ipak vreme znacajan faktor.A da ovime ne smanjujes uticaj vremena,vec samo povecavas broj glasova za defke dana.(Najboljih 10 defki jednog dana ce imati ubedljivo veci skor od 11.)
p.s. KajzOne kakav "jedan covek-jedan glas"?

Pazi ovamo! Ja postavljem defnicije u jutarnjim časovima. Razlog tome je moj posao koji obavljam noću, i nemam prilike da budem u 24:00 tu, da bih postavio u pravo vreme definiciju. U zadnje vreme mi ni jedna definicija nije prešla skor od 20 u +. Eventualno je moje definicije u poslednje vreme pročitalo oko 30 autora, od toga, ljudi koji provere moj profil svaki dan( i hejteri i lajkeri), ostalo ljudi koji su u "OVO" doba na sajtu. Ne bunim se i ne mislim da sam oštećen, ali mislim da definicije trebaju biti random, po slučajnom izboru, ne ovako po vremenu postavljanja, i mnogo toga će se promeniti. Kaizene, predlog o različitim moćima u glasanju je diskriminacija! U jednu ruku pomaže ali i odmaže. Koliko moderatora tvojih ima preko 17000 popularnost? Koliko njih će dobiti plus, pa makar i mali od onih koji imaju želju da im ti, ili neki od tvojih apostola podeli koji plus? Koliko modovi mogu da vide ko im je dao +? Znam da su moderatori odabrani zbog svoje pravednosti, i verujem da im posao pregledanja definicija nije lak,(Nek neko otvori arhivu za bilo koji dan i proba, ja sam probao i odustao sam nakon par definicija) ali...nešto će poći po zlu.

Popularnost po proseku, jedino tako ćeš uspeti da očistiš sajt od loših definicija.

Ја не могу да верујем да се нико није сетио да укине дефиниције дана... хахахахаах
Мало се шалим, али видим да доста људи сумња у квалитет појединих дефиниција дана, па бију главу уместо да се забављају...

Ма то би био још већи хаос.

Ја сам постовао 100% индентичан предлог, негде, у некој теми, пре око месец дана. Али сам онда схватио ману. Ако већ постоји, 90 % аутора ће само да чита те "одабране" дефиниције. Онда слободно можеш да укинеш линк "дефиниције", а то би ти било исто као кад би ограничио писање дефиниција на по једну по дану. Другим речима - FAIL!

a opciju random?...recimo da dnevno ima oko 200 definicija....i da postoji soba sa danasnjim definicijama...i uzmes i kliknes random...i on stavi jednu ispod druge definiciju koja je pisana u 3 nocu i pisanu u 7 popodne...ti pregledas par...i opet puknes random...itd....

Грешиш Ајнштајне , не верујем да неко од активнијих аутора прочита само 10 дефиниција дневно.Прочиташ то па читаш даље.

Postojeći izbor definicije dana je savršen! Pored toga što sam ga ja osmislio i što sve definicije imaju jednake šanse, razlog koji govori u korist njegove savršenosti je taj da neko ko postavlja def ujutru unapred zna (ili će naučiti ako je noviji član) da ta def dobija manje glasova nego kada bi je postavio u vreme veće posete na sajtu pa se zaključuje da mu nije preterano važno da li će baš njegova defka biti def dana.

sa akcentom na "Postojeći izbor definicije dana je savršen! blablabla... ja osmislio... blabla... njegove savrsenosti... blabla.

salim se, u pravu je covek.
a i ima ovo sto predlaye peki... samo kliknite na najomiljenije definicije danas.

Ипак постоји један фактор који је заборављен , а то је време у које се дефиниција поставља. Овај фактор има великог утицаја зато што дефиниције које су постављене у време кад има неких 20ак људи на сајту немају никакве шансе у односу на оне које се стављају у вечерњим часовима када се списак оних који су били активни "пре секунд" простире до треће стране аутора , а укупно на сајту има минимум 50ак људи који у том тренутку оцењују дефиниције. То има великог утицаја , чак сам и ја виђао сјајне дефиниције које су постављане у раним јутарњим часовима , а сакупиле су тек пар плуса.

Obi, meni je zbog posla koji obavljam, nemoguće postaviti definiciju u "pravo vreme". ja sam od 06:00 pa do 10:00 na sajtu, i onda eventualno u 17:00 do 18:30. Najviše mi def. padne na pamet u toku noći na poslu, a ako legnem, jebiga, zaboravim na njih, i tako to ide, a ni u 18:00 nema baš nešto ljudi ovde, tako da sam se pomirio sa time. Pišem definicije jer volim to da radim, kao što neko voli da ih komentariše, a ne i da piše definicije. Ima ljudi koji žive na drugom kraju planete, kao što je Che-Vu, kako ti autori da postave u "pravo vreme" definiciju? Znam da se neće menjati pravila sajta zbog "par ljudi", niti u tuđoj kući treba praviti reda, ali mnogi autori su jednostavno u "loše vreme" na sajtu, i jebiga, nemaju mogućnost niti uspevaju da postave baš u 24:00 definiciju. Mislim da su samim tim uskraćeni za mnoge glasove.

Време не игра пресудну улогу!!! КАД ЋЕТЕ ТО СХВАТИТИ!!! Ако неко постави дефиницију ујутру, а наредних сат времена нико не постави нову, дефиниција ће бити сат времена на врху, а кроз сајт ће проћи исто онолико аутора (ако не и више) колико их има увече. Прво правило при избору дефиниције дана - ДА ТЕ УКЕЊА ТРЕНУТАК! Друго - да је неколико аутора маркира као омиљену. Треће - да си бар мало популаран па да неколико аутора уђе на твој профил и оцени ти задњу. Четврто, али не и најмање битно - да модератор није у конкуренцији с тобом.

E jes, i ja bih se složio da vreme postavljanja uopšte nije bitno ( pobeđivale su x puta i definicije okačene u pola 5 ujutru kad nema žive duše na sajtu ).

Ovo za moderatore...pa ne znam, dok nisam bio mod imao sam definiciju dana jednom nedeljno, a sad imam jednom mesečno...možda :). A možda je to samo zato što sad pišem neuporedivo gore :p.
Ima veze i sa brojem drugara i familije na sajtu, to sigurno...

a zašto je teško nekome ko je svaki dan na sajtu da pregleda sve definicije?
ja sam jednom pregledala 35 stranica trebalo mi je malo više od sat vremena, a kad svratim nekoliko puta u toku dana onda ih pročitam za po petnaestak minuta, i i ocenim ono što hoću.
ljudi treba više da čitaju definicije.
toliko:)

Узмимо у обзир да сад пишеш лошије него некад. Баш зато, кад напишеш једну добру дефинцију, нема теорије да омаши насловну, што одмах искључује остале. А и лично сматрам да ти је раније било стало да ти дефиниција буде на насловној, а сад ти је свеједно.

А о фамилији и другарима не бих да коментаришем. Знам једног(кога не бих да именујем) за кога сам приметио доста чудне ствари.

Samo drugari,moje je skromno mišljenje,presuđuju u izboru za definiciju dana.Što veći broj drugara,bolje prolaziš,ili nemamo svi isti smisao za humor?!?
Možda je mene pregazilo vreme,pa ne pratim nove fazone i viceve,pa se često "sukobim" na komentarima sa kojekavim "prosvetiteljima" koji sole pamet.Pojma nemam,ali ću ponoviti da su drugri iz odeljenja ili sa studija,presudni u ocenjivanju.
Pozitivno je to što je neko zabranio da se definicije reklamiraju na četu.
Pozdrav.