Prijava

Ет Јелена Тихи Убица :
можда зато што ће једном таквом повећати скор за најмање 300 поена...

http://vukajlija.com/el-znas-ti-kol-ko-je-tesko-da-se-javljas-na-telefon-sa-ovol-kim-noktima/129964

Иначе , на ову дефиницију си слике ставио да је украсиш.

Јестеееее

Пеки, кул је што си се потрудио, ал' чини ми се да ће ствари ићи по инерцији. Додуше видећемо са том Каизеновим реформом гласова, када HALL OF FAME чланови буду имали најјаче гласове, а дупли налози, пријатељи, родбина и швалерке са популарношћу 0 практично безначајне.
То је оно што ће се догодити, и биће интересантно да се види како ће све то да изгледа.

Већ видим сцену енормног увлачења у анус HALL OF FAME ауторима.

Дефке дана ће, последично, бити оне које они одреде. Са њиховим минусима моћи ћеш да се јебеш за деф дана све и да ти 70 нубова са скором до +500 ували палац на горе.
Бар сам ја то тако схватио.

Auu, tad ce jadnost zablistati punim sjajem.

Naravno, stariji autori zanju šta je poenta sajta i tako će realno ocenjivati.
Ajnštajne, loša ti matematika! Kad si tako uporan da dokažeš da imaju iste šanse i def postavljena ujutro i naveče, de postavi jednu u 06:00, linkuj mi je na PVT, pa da vidimo i to čudo!

Ogledni primerak urađen pre par dana;

http://vukajlija.com/ludorad/134443 postavljena u 06:00 stajala ceo dan do 18:00

http://vukajlija.com/ludorad/134569 postavljena nakon brisanja ove prve, i stajala samo 10 minuta. Pogledaj koliko je ljudi za 10 minuta pregledalo definiciju, a koliko za ceo dan! Isti kriterijumi, a?

Po meni, def. dana ima smisla jer povecava konkurenciju i zanimanje za pravljenje kvalitetnih definicija.
Pekijev predlog mi se svidja. Po meni, bilo bi zgodno izdvojiti 10-ak definicija koje bi bile kandidati za def. dana, s' tim sto bi neko mogao da vidi kandidate za def. dana tek nakon glasanja za odredjen broj definicija, npr. 20 ili 50, onda bi mogao da vidi kandidate za def. dana i da ih cita, da glasa za njih, ali da cak ni nakon glasanja ne moze da vidi skor definicije. Kandidati bi bili poredjani random, naravno. Na taj nacin bi po meni veci broj definicija bio procitan, ocenjen, i izbor definicije dana bi bio kvalitetniji. Takodje bi uz definiciju dana trebalo kao linkove dodati i linkove ostalih 9 najpopularnijih tog dana, cisto da se ima u vidu u kojoj je konkurenciji neka definicija postala definicija dana

Alo bree Hebo vas Djule Van Gog!
Kakav bre hall of fame?Ako se to desi brzim hodom cu cutke napustiti sajt :) Ma svi smo jednaki i to je to.
A sto se tice slika ni jednu nisam postavio pa mi nije ni jasno kako to slika povecava sansu za def. dana?
I jos nesto sam zaboravio:
** VAS DEF DANA!
Nisam da se ukine,zato sto je najcesce def. dana kvalitetna,a i podstice autore da vise pisu,ali zar mora toliko razglabanja o njoj.Cuvajte vilice za penziju.AdioS!

Ил Капитано, о томе је већ одлучено, вредност гласова ће се драстично разликовати. Питање је кад а не да ли.

Онај са популарношћу 0 ће имати практично безначајан глас.
Ако сам добро разумео систем, ићи ће пропорционално - онај са 2000 ће имати двапут вреднији глас од оног са 1000.

Биће секса:)

Oujea :)
Moze da se napravi po popularnosti:
0-100 Da ne moze da glasa :) Glupo je,al mozda bi motivisalo ljude koji samo hoce da glasaju da napisu bar neke defke.A i malo bi sprecilo duple naloge.
100-10k 1 Glas.
>10k 2 Glasa.
To kad bude.Al ne kapiram cemu to.Zar nije najbolje ovako.

Чекај, је л' то значи да ћу и ја да постанем битан фактор овде?

Veoma ces biti cenjen i imaces dosta uljeza oko analnog otvora.Blago tebi.

mozda je bolje:
<100 bodova ->nemaju pravo da glasaju
100-200 ->1 glas
200-500 ->2 glasa
500-1000 ->3 glasa
1000-5000 ->4 glasa
->5000 ->5 glasa

S' tim sto bi oni sa vise glasova mogli da daju i manji broj glasova, tj. da imaju mogucnost selekcije

JOOO A A MOTIKA ima glas 9 MINUSA ili 11 PLUSEVA POŠTO NOSI ZLATNE GAĆE!!!...moze.
Ja sam za...

Plus ima super magiju +3 na defines, +14 na MOD MOD i +12 na critikal.
Ono kao WoW ili Silkroad HAJLEVEL

Wlex...jeste ajde sad da onaj ko ima zlatne gace moze 200 pluseva.Nece da moze tako.

@Il Capitano, samo sam dao ideju. Mislim da bismo time povecali moc kvalitetnih, motivisali nekvalitetne da bolje definisu, ne mora do 5, moze i do 3 glasova, ali ako svaka šuša moze da utice na izbor definicije dana, onda...
Ja po prirodi mnogo filozofiram, da ne davim dalje, ovde je samo potrebno naci nacin kako svim definicijama dati istu sansu, odluciti da li ce svi imati ista prava ili nece u zavisnosti od aktivnosti na sajtu, ugleda i popularnosti. Relativno sam nov na sajtu, nisam bas siguran kako sve funkcionise, cilj mojih predloga (prvi i drugi) nije zelja da tako bude, vec putokaz i ideja. I corava koka pogodi zrno. :-)
Opet ponavljam, trebalo bi uz definiciju dana kao linkove dodati i linkove ostalih 9 najpopularnijih tog dana, cisto da se ima u vidu u kojoj je konkurenciji neka definicija postala definicija dana