Prijava

Zna se već ko je čiji dupli, bez brige. ;)

Znaju moderatori tačnije, samo ne vidim razlog zašto bi ti trebao da znaš.

Нва чисто да знаш да је мој оригинал из топ 50.

Ako hoćete da duže jebete budite uvjek hidratizovani i promijenite masturbacione navike tj drkajte duže male tajne velikih majstora

11 sekundi, završiš, pogledaš je u oči i kažeš
- Što se mene tiče, ti si jebana.

Znami sve...al dobra tema, jbg.

док не дође полиција

Pa jedno dva sata sve ukupno da traje, uključujući i onu postkoitalnu cigaretu.

све преко 15 мин је сморчуга, ко је јебе што не може да сврши брже

Molim otvarača teme da precizira:

Seks

ili

Vođenje ljubavi?

Jurcanje,Tucanje,pusenje,gusenje,klizanje,lizanje,akanje,skakanje,vodjenje ljubavi,vodjenje ljubavi,vodjenje ljubavi...Rokanje,kokanje,prcanje,koprcanje,Turanje,guranje,skrivanje,opaljivanje,Vodjenje Ref(3X).Muzenje,guzenje,davanje,svrsavaanje,gazenje,mazenje,vatanje,lomatanje, Ref(3x)... Mrkanje,drkanje,cuganje,pljuganje,skidanje,okidanje,spavanje,zajebavanje,tepanje,cepanje,grebanje,jebanje,Ref(3x) Svakog jutra-kama sutra,nove verzije za stare perverzije, jebacina na vise nacina, kazi dragicka, vidi ti se picka.

док не дође полиција

dok ne svrsi muskarac, nebitno dal je dva minuta ili 8 sati.....ako je osam sati bolje nek ne prevrce ocima i nek podmazuje picku pljuvackom da ne izgrebe kitu

Najbolji seks koji sam ja imao u životu ne znam koliko je trajao ali ruku dajem da nije duže od 2 minute. Bukvalno smo sjedili na tribinama nekog poligona na izletištu jednom, ona mi sjela u krilo onako opkoračila me, gledamo se licem u lice, samo sam ušao u nju, ništa drugo mrdanje i tako se ljubili i gledali i samo sam osjetio kako počinje da svršava riba, krenula da vrišti, koluta očima, stisnula mi kitu kao nikad u životu i toliko se napalim da sam samo eksplodirao. Jebeš mi mater ako je bilo duže od 2 minute sve to ukupno trajalo.

A jednom dogovorim piće sa prijateljicom jednom, nagutam se sildenafila tečnog kao manijak, jedno 5 doza sam uzeo i odlučim - večeras će biti seksa ili ću da umrem, gotovo. I Pili smo cijelu noć, i gledamo se onako, počnemo se ljubiti u kafiću, ma idemo do mene, kurac, toliko smo napaljeni bili da sam je samo skrenuo do moje kancelarije gdje sam radio, i tu se safatamo i ja onako pijan i nakrcan hemijom uzmem da guslam, ma ubio je od kurca, otrijeznio sam se dok sam svršio, zidanje Ljubostinje na repeat jedno 4 puta, počeo me kurac boliti bukvalno. Kad smo završili rekla je da je bilo super u prvom naletu i da je sve poslije toga bila patnja i da sam manijak i da se liječim ako ne mogu da svršim ko normalni ljudi a meni kita i dalje stoji, poplavila.

Oj lovačke ovdje pa šta je ovo

Čovjek prosto ne prestaje da laže kada je seks u pitanju. Nije bitno da li ima 40 ili 14 godina. I nije bitno da li mu je to 12556 seks ili tek prvi. Ljudi će uvijek lagati kada je seks u pitanju. Ima tu još nekih stvari u kojima se onako brutalno laže ali nisu usko vezan sa ovim tako da ih neću spominjati.

do kraja, care, do kraja

posto nije niko evo ja cu

mene jebu u mozak cio zivot he he

Čuj 45 min
Ne kilavite na tim ženama, žena oće seks od 15 minuta al da krca ima ona i drugog posla tog dana