Prijava

najljepsi seks je onaj koji se desi

40 минута рекорд

Ma more marko samo nas ovi iz medija zapljiskuju tu s neke nerealističke nebuloze, stvarnost i filmovi nisu isto to treba svaka riba da utuvi u svoju glavu.

ni ginekoloski pregled ne traje 45 min
koji kurac

Pošto sam teški kompleksaš koristio sam kamagru često u životu, i to je otprl izgledalo ovako: prvo 15 minuta vrhunskog segza, onda pauza od 5 minuta, pa onda drugi seks sigurno 45 minuta u 115 poza pa onda nakon nekih pola sata pauze jos jedan seks nekih recimo pola sata da se ispisem. To je znaci celo vece cela noc seksanje neko. Posle sam prestao da pijem kamagru, jebem po 3 minuta, eventualno kad sam raspolozen nekako rastegnem na 15 min i to je to

Sve u trajanju duzem od 25 sekundi se racuna u seks.
Sve u trajanju duzem od 120 sekundi se racuna u vrhunski seks.
Ako pak radite taj seks duze od 600 sekundi vi ste Bog seksa.

Pa jedno dva sata sve ukupno da traje, uključujući i onu postkoitalnu cigaretu.

Ne računa se dremka posle.

Santijago ja imam jedan problem sa organizmom a to je da znači meni se neretko dešava da u busu dok tako sedim i dok gledam neku devojku u pantalonama gde joj se lepo ocrtava guzica meni se nadigne i nemogu ga spuštim i to ide do te mere da nekad i sam od sebe svršim samo gledajući tu curu, a neretko i teško odolevam tome da ako sedi do mene neka tako sa dobrom guzicom da nedobijem želju da je dodirnem i onda moram često da se vozim kolima ili izbegavam da se kupam na plažu zbog toga što sam reko malopre.

kupam na plažu zbog toga što sam reko malopre.

Hahah, pa ti si Leopold Blum, prosipas seme po plazi.

Ne računa se dremka posle.

Naravno, kraj cigarete je početak dremke.

Ahahahhahaah atomski me uvek lepo nasmeje

Пола сата је доња граница. Не будите бета мужјаци.

да, дваес девет ипо предигре и триес секунди пенетрације, може

Nijesam jebao nikad a kad drkam to traje 2 minute znaci kad bih jebao otp 16 sekundi ako mislim na neku ruznu babu onda 28 sekundi. Ako pak pomislim na bivsu dok jebem sadasnju, onda svega 9 sekundi

Zacudili bi ste se kad bi znali da vecina zena ne voli vise od 7 do 10 minuta da ih neko mrcvari
Samo mora tempo jbg

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn nista ne znaci, vazno je moci osemeniti zenku, e kad spodbijes da da ploda.

Bohore jel osecas ti nesto te prijatno golicka u stomaku dok gledas guzicu?

Ова књига истражује свету природу секса. „Једанаест минута“2 описује трајање секса. Такође, она приказује две врсте проституције: проституцију за новац и свету проституцију. Ту су и директне референце са садомахизмом.

Koga interesuje ceo tekst može ga naći ovde.

Sve u trajanju duzem od 25 sekundi se racuna u seks

Минимум и вукајлијашки стандард је 23,7 секунди, немојмо сад да се вређамо.