Prijava

dajem plus po difoltu, jedino ako je neka teška glupost ili sam ekstremno neraspoložen

Reme I Che objasnili. Ja sam skoro potpuno I prestao da idem na tu sekciju sajta zbog nekvaliteta, ali kad odem retko na sta dam plus jbg, I to sa debelo spustenim kriterijumima.

A OPOMENA je smesna, drugari. Sajt se raspada kace ljudi kurceve a prof opominje zbog minusa Mesu I Panija, hah.

dajem plus po difoltu, jedino ako je neka teška glupost ili sam ekstremno neraspoložen

Ovo je neki najnormalniji stav. Svako ko daje vise minusa nego pluseva ovde treba da se zapita za koji kurac je uopste i dalje na sajtu. To da su nekad definicije bile bolje je cinjenica, ali dolaziti ovde svaki dan samo da bi hejtovao maksimalno je simptom nekih ozbiljnih psihickih problema.

Opala je 2012 recimo, kada je opšti kvalitet opao, pa se ljudi nisu zadržavali na sajtu. 

Remeplov, opet. A kako da danas podignemo kvalitet? Ae nešto konstruktivno, mani me ovih "nekad i sad" antologija...

Chevu, cenim savet, tako isto razmišlja i trenutni mod-tim, Mešja je ok lik, ali svejedno sam želeo da reagujem u svoje i ime onih koji i dalje pisu i odrzavaju kreativni aspekt sajta u životu. Ok, nismo Burzumi i ne Cepamo Atome, al nismo ni Straje.

A vrlo dobro znam kako i za šta služi naslovna, Reme, moje pitanje Me§ji se odnosilo na nedoslednost iza njegovih parametara ocenjivanja sadržaja na vukajlija.com i predlaganja istog i, uopšte, skakanje sebi u usta sledećim protivrečnostima:

1. 95% definicija su sranje → predlazem za naslovnu one koje mi se baš i ne sviđaju naročito

2. Sportske defincije na ocenjujem jer se ne razumem → šta mi naturate sportske definicije, minus!

3. Nisam baš najsjajniji u bodrenju, gledam ljude na sajtu kao jedinke, ne kao brojke → kako ste svi iskomplesirani, jedini uspeh u životu vam je odnos pluseva na vukajlija.com, ozbiljno mi se gadite.

I koja su to pravila po kojima treba da radi mod-tim, Reme? El znaš ti možda, mi nikako da nađemo instruction manual...

@Pani

Tebra, nakačio si se meni i nekolicini ostalih autora i počeo da smaraš/loše troluješ, znam da ti je dosadno, istom motivacijom se vodim i ja kiss

ja sam spustio kriterium svoj od prije, prilagodio se trenutnom nivou sajta.

I nekropostovaje u 97% slučajeva nije za ban vec je osvezivanje neke ponovo aktuelne teme, čisto da se i toga dotaknem.

Ljudi, jasno je da je kvlt opao, ali šta radite vi po tom pitanju? Lako je primetiti da je sve sranje i imati taj stav "ko zadnji izađe". Meni je draže da pričamo o tome nego da pratim ko kači polne organe po sajtu i banujem duple bez nekog opravdanog razloga. I još jednom - ja ne banujem jer mislim da sam neki kurac (da mislim ne bih uopšte diskutovao ovde a kamoli bio normalan u komunikaciji) ili zato što imam pik na sirotog i naivnog Panija ilu Mešju, već zato što imam instrumente koji mi pokazuju odredjene parametre na sajtu pa delam kako smatram da je shodno.

Nekad smo imali stub srama, banovanja bez objašnjenja, modove iz senke, drugarske odabire. Od svega, ja bih jedino obnovio stub srama, bilo bi zanimljivo podeliti sa 6 ljudi na sajtu (quote by gamby) šta sve vidimo i čujemo...

ponoviću, samim tim što sam tu i pišem, komentarišem i ocjenjujem, učestvujem kao žiror i postujem na temama koje me interesuju činim sve što je u mojoj moći. moraš da prihvatiš da smi različiti svi i da se vremenom mijenjamo.ti si krenuo putem siledžije, banovanje pa makar i na 0 dana nije potrebno, vrijeđanje i brisanje #true_slang-a (a dosta ste mi obrisali iako su kao što kažete spušteni kriterijumi) nije potrebno, sve može fino da se kaže i svako normalan će prihvatiti. naravno da ću da spustim loptu, i menu je cilj da sajt napreduje. vrati mi definicije sa groblja ili daj dokaz da su plagijati.

Koje defke su ti obrisane i šta lupetaš?:)

Pani, ti imaš recept pecanja ljudi na sajtu sitnim provokacijama. Neko se nekad upeca, ti istroluješ jos nesto (lose) pa si hepi neko vreme. Sad si istripovao da sam se ja upecao pa furaš neku priču da sam siledžija i te munje. Ako je neko u ok komunikaciji sa maltene svima na sajtu, onda sam to ja. Nemoj lupaš, opominjem te:)

a nakačio sam se nekolicini autora za koje ste i sami otkrili da imaju lajkerske duple i pobanovali ih. ostalima se izvinjavam, stvarno ću biti dobar :)

samo mi ti vrati zadnjih desetak i pusti priču. evo neka bude da si u razgovoru sa mnom ti pobedio. za mesju ne znam.

hvala vam sto sam saznao za opciju "sledeća definicija"

Remeplov, opet. A kako da danas podignemo kvalitet? Ae nešto konstruktivno, mani me ovih "nekad i sad" antologija...

Ne kučkiši, ovo za posete je proveriva činjenica. Ne odraz bilo čije nostalgije kako ti "duhovito" pokušavaš da prikažeš. Bukvalno licemerno plačeš kako ti Mešja ne odgovara na pitanja, a ovamo izvrćeš izrečeno.

A vrlo dobro znam kako i za šta služi naslovna, Reme, moje pitanje Me§ji se odnosilo na nedoslednost iza njegovih parametara ocenjivanja sadržaja na vukajlija.com i predlaganja istog i, uopšte, skakanje sebi u usta sledećim protivrečnostima:
1. 95% definicija su sranje → predlazem za naslovnu one koje mi se baš i ne sviđaju naročito

NIJE REKAO KOJE MU SE NE SVIĐAJU NAROČITO, NEGO ONE KOJE MOŽDA NISU NAJBOLJE. Smatra ih korisnim za naslovnu, da ti nacrtam, možda lakše shvatiš?

2. Sportske defincije na ocenjujem jer se ne razumem → šta mi naturate sportske definicije, minus!

Ne voli ih. Ako ne razume sport i ono o cemu je defka, trudi se da ne ocenjuje, ne znaci da nijednu nece oceniti ili da nijednu ne razume. Realno, ne treba biti profesionalni sportista da bi razumeo jebenu defku o kladži. Pročita je, ne svidi mu se.

3. Nisam baš najsjajniji u bodrenju, gledam ljude na sajtu kao jedinke, ne kao brojke → kako ste svi iskomplesirani, jedini uspeh u životu vam je odnos pluseva na vukajlija.com, ozbiljno mi se gadite.

Pa brt, gleda te kao jedinku koja plače i opominje ljude jer joj je neko nalupao minuse na par defki.
U suštini, da ti prevedem i ovo. Obratiće ti se na forumu kao osobi iako ti je nalupao sto minusa, ne smatra ocene merilom neke osobe. A značenje tih ocena tebi implicira ovo drugo. Jasnije?

I koja su to pravila po kojima treba da radi mod-tim, Reme?

Osnovno, da ne budete debili i ne ponašate se kao pičkice.

I nekropostovaje u 97% slučajeva nije za ban vec je osvezivanje neke ponovo aktuelne teme, čisto da se i toga dotaknem.

Nemoj da lažeš, u devedeset posto slučajeva daunovci dođu, nekropostuju najbesmisleniju temu i pišu debilne komentare. Ne sećam se da je ijedna od tih tema ikada bila ponovo aktuelna. I ne, nije nekropostovanje kada dođe neko i posle pola godine napiše nešto na kutku za gitariste jer je to jebeno kutak za gitariste. Nekropostovanje je ponovno oživljavanje predebilnih tema zarad spama. Ali očigledno ne kapiraš ni tu razliku.

Ljudi, jasno je da je kvlt opao, ali šta radite vi po tom pitanju?

Ne primećujem da iko plače za jebenim kvalitetom, samo se konstatuje to. Jedini ti potenciraš neku stimulaciju pisanja i zameraš minuse. Je l' treba i da se popuši personama koje pišu da bi bio zadovoljan. Mešja je sa tim minusiranjem pet puta korisniji član od mene, jer on makar čita. A čitanost je bitna.

Nekad smo imali stub srama, banovanja bez objašnjenja, modove iz senke, drugarske odabire.

Jbt koja "oni su prizbali Kosovo, mi se trudimo da izvučemo maksimum" demagogija. Bukvalno, ti drugarski odabiri su bili pet puta kvalitetniji od bilo kog odabira sada, i retko, zaista retko se našlo đubre na naslovnoj. A sa druge strane, i takvim pristupom se održavao kakav takav red, što je, da se razmemo, sada besmisleno jer nas ima 6.5 na sajtu ukupno.

Opomena za minuse, jebeno te treba banovati za to.

Nemoj da lažeš, u devedeset posto slučajeva daunovci dođu, nekropostuju najbesmisleniju temu i pišu debilne komentare.

Онај Лео Белосвитац, на примјер.

Проф вероватно ради најбољи посао од тренутне модераторске дружине, најактивнији је дефинитивно и за то га треба похвалити, али ово са опоменом је баш за неку тему антологијских потеза на сајту. Рецимо за ону "догодило се на вукајлији", прикладно је баш, 11.11.2018. модератор опоменуо аутора јер негативно оцењује садржај сајта који прочита.

Tvoj stav u komunikaciji sa mnom, Reme, je prilično nadobudan i odjebativan. Povodom tvojih prevođenja, nalaženja plastičnih objašnjenja šta nešto implicira jer sam ja tobože daun - možeš da mi popušiš kurac, bez ljutnje:)

A iz tvojih postova redovno primiriše nostalgija, ne bi se ljudi inače sprdali sa tobom na taj način :)

Tvoja motivacija na forumu već neko vreme - a pored filmova - jeste drveno advokatisanje i stajanje uz stranu nekakvoj pravdi i slobodi izražavanja na sajtou, pa čak i kad je ta sloboda u najmanju ruku kontroverzna...i datira, fazon, odavno. Kad ti budeš bio mod onda ne budi pičkica i kučkica ko ja/mi...ah da, zaboravih, ti imaš principe....a i kao mod nikad ne bi smeo ovako da njaške, realno.

Uhvatio si se za opomenu kao pijan plota i ne pratiš da od kako sam dobio zamod iam taj običaj da prvo drugarski (može prozivka) upozorim autora na prekršaj/neku nekorektnost u njegovom/njenom sajtovskom delovanju, a kako bih predupredio eventualno duže i ozbiljnije nepoštovanje pravila. U tim pravilima, doduše, nigde ne stoji kako neko treba da glasa, ja to nigde i ne dovodim u pitanje, već postavljam pitanje "zašto?" i stavljam njegov rad kao dugogodišnjeg člana i svoj rad kao moda javno na uvid, bio on pogrešan ili ne. Mešja mi je pružio neki odgovor, ja ću ga razumeti i bez tvog neopunomoćenog prevođenja, hvala:)

@pani

Sad ću pogledam

Isto bih dodao sledeće: Agilni mi je obrisao već 2 definicije , koje ne krše nikakva pravila.Već sam se žalio Kaizenu i njemu samom , ali ne odgovaraju.Te definicije nisu plagijati , niti bilo koga vrijeđaju , i imale su 10 puta više pluseva nego minusa.Agilni postavi u komentaru link neke definicije , koja ima samo isti naslov kao moja , u tekstu nikakve sličnosti.Skinite moda tom jadniku , napije se pa briše sve redom.

Pa Agilni nije mod? o.O

A ti "pojavo" , pojavi se jednom uživo , da te dobro naklempačim , kad mogu svi ostali , mogu i ja.Ako tako ti tako nastave sa klempačenjem , amputiraće ti uši.

Paninaro brate , ja baš konto ti neki izuzetak ovdje , pa si normalan.Šteta brate , što si tako vrh autor , a baviš se retardiranim Dilaovim štosevima.Jebi ga niko nije savršen , uzmi čašu vode i kocku šećera.