Prijava

Nema smisla ova remeova taktika kao smorile bi one opsirne defke. Mislim da sam jucer plusirao i svrstao u omiljene onu defku "drzi zgradu da ne padne" cak je i odabrana kasnije. Imao sam vremena, procitao, vidio da je super i eto + i *. A neko ko nema vremena da cita opsirne defke nek ih preskoci a ne minusira. Ionako je taj short atention generalno problem.

Tebi možda. Posteri su doveli više ljudi nego Cepačeve defke. Straja je prvi/drugi na sajtu.
Moja baba je najbolje ocenjena definicija na sajtu. Više ljudi ima tendenciju da čita kraće stvari nego duge (iako možda nisi jedan od njih). Ne shvata svako naslovnu isto. Ja je smatram kao izlog. A ne kao policu sa najskupljom robom. Jbg.

Naslovna je:
1. Nagrada za autore koji pišu.
2. Izlog sajta.

Pošto više nikog ne boli kurac za to, svako ima prava da oceni i definiciju koju ne smatra najboljom, nego reprezentativnom za naslovnu.

Pa od kad na naslovnoj nisu samo Burza i Cepam atome i jeste opala posećenost Reme lol

Opala je 2012 recimo, kada je opšti kvalitet opao, pa se ljudi nisu zadržavali na sajtu.
Dok su Cepač i Burzum pisali bila je definicija dana, ne odabrane.
U suštini, Straja je doveo više ljudi od obojce na sajt (direktno), ali uglavnom debila, koji su brže i otišli, pa tumači kako hoćeš. Ostalo je par autora, ali to je to. A posteri više od sve trojice zajedno, jer su još lakši za konzumiranje.

Ne počinješ sa čitalačkom karijerom od Dostojevskog, nego od Hajduka brt. O tome se radi. Sad tumačite kako hoćete. Pala je poseta kada su ljudi počeli manje da se zadržavaju i kada nije bilo balansa između raznih Straja i Burzuma.

tatatatirci, aj zatvarajte. agi, izvini još jednom.

Profe, cenim ja sve to ali ako ćeš mene da poslušaš kao nekoga ko je moderisao u ono najpopularnije vreme, neki dogovor koji smo imali medju sobom je bio da se autori a-la Meśja, znači aktivni, produktivni i načitani definicija ostave na miru, jer im veruješ da neće da prave gluposti i bzvz hejtove, a s druge strane da se skače po kičmi trolovima, duplima i ostalom nesvetu. Znači meni je ovaj tvoj mikro-kvazi ban bio totalno nepotreban u ovom slučaju, jer ne vodi bilo čemu smislenom.
Inače nemam zamerke na rad mod tima, jer kao prvo RADITE, kao drugo živnulo je malo na sajtu tako da radite dobro u većini slučajeva. Ali kad god ti se čini da je sve dobro, a ti stavi kamenčić u cipelu, da te malo žulja :)
Eto, ovo ti je taj kamenčić.

Je li pokušaj sklapanja prijateljstva iz koristi razlog za banovanjem?

Počeo sam da čitam ovo pa me je mrzelo skroz da ispratim. Nekoliko je strana. Samo jedno pitanje da postavim. Dobro dva. Znači svaku definiciju koju oceniš ti si je pročitao? Dugačke definicije uopšte ne čitaš, samo ih preskačeš ili daješ minus čim vidiš dužu definiciju, bez čitanja?

Profe pustaš duple da nekropostuju teme od pre 9 godina a opominješ pazi OPOMINJEŠ autore koji su od vremena ovde
Kakva opomena jebote nije ovo vrtić
Il imaš razlog za ban i banuješ il ne diraš ništa nemoj da se igrate

Che Vu to si baš dobro ovde reko, ja možda nekad i neocenjujem mnogo definicije jer mnogo više cenim šta meni neko kaže u komentarima na definiciju i sadržaj definicije nego li broj ocena.

stvarno bi bilo fino da čevu podijeli sa nama utiske sa jučerašnjeg ocjenjivanja, još je juče bio i dobar dan kakvih ima.

Ovo još traje.

I dalje isto mišljenje, a kažu da je jutro pametnije od noći... taj minus stoji tu sa razlogom, ako mu se ne sviđa neka ga udjeli. Ni za opomene, ni za bana... ispade da se kažnjava osnovna sloboda izbora. PRAVDA ZA MESU!

a PRAVDA za mene? mene je dva puta banovao na 0 dana! proganja me ovuda, briše moj #true_slang, naziva svakojakim imenima, organizuje šizenja protiv mene... i to moderator koji treba da služi za primjer ođe!

ПРАВДА ЗА ПАНИА!!

PANINARO JEBE KOZE HA HA HA JER CRNOGORAC
Profe ako si zaludan skidaj hejt skripta što je napravila

to mi je bar 10 puta reko

preti mi da ce razotkriti svima moje duple hahahahah

A mi eto ne znamo tvoje duple lololo

PRAVDA ZA PANIJA!

Paninaro, pročitao sam jedno 100 definicija, ali na 90% mi se davao minus, a ja slobodu svoju cenim više od toga.
Kiwiji ne ljube lance.

MEDJED NE LJUBI LANCE!

Molim, nema na čemu, i drugi put, samo nemoj da ti pređe u naviku.