Prijava

Alo bre xD

Vidio sam da ste me banovali na 'blic' zbog nekakvog minusiranja. Pa da pojasnim, ili bar pokušam. Brzo čitam. I čitam kraće definicije. Kad vidim da je definicija pisana za neko takmičenje znam da je obično samo gomila nabacanog teksta, da mi je mio kvantitet pošao bih na deponiju smeća koja mi je blizu i zamolio da me pušte unutra da čitam deklaracije sa otpada. A ako uzmem nekog autora da 'čitam', to je zato što je neki njihov komentar na definiciji ili njihov nik zavrijedio pažnju.
Bolje bi bilo da autore kojima su definicije po skoru u finom broju minusa savjetujete da skoknu do foruma i možda taj svoj literarni spem izbače na neku od tema u odgovarajućem podforumu.
Uzmite pogledajte šta i kako sam sve ocijenio zadnja 24 časa pa će vam biti jasno. Samo sam jednoj definiciji dao slučajno minus umjesto plus, odabrana je bila, da je ne tražim sad u history.

sad sam u gužvi ali postujem kasnije na ovoj temi fala kurcu da se neko sjetio da otvori temu koja nije spem

Kurac se zahvaljuje na podršci.

prihvatam da ođe bude koliko toliko civilizovana rasprava, neću nikoga nazivati grobarom vukajlije (ili grđe) ko zadnjih par dana. osim ako ne počne prvi. francuskoj sobarici preporučujem da zaobiđe temu jer će se vrv zagovnat pa da ne prska i po njemu.

svako ima pravo da ocjenjuje kako hoće, ako smatra da je ocjena za minusa neka da minus, ako je ocjenjeno u realnom vremenu nema razloga za ban. ćao

dobro bi bilo i da ova tema bude za analize pojedinih definicija, rečenica po rečenica, ukoliko moderatorima to treba. a ako ne žele minuse na definicijama neka ih kaizen ukine i mirna bosna, davaće se samo plusevi.

Napomenuo bih jos i Vuzija npr.

Zika ide samnom u skolu,dobar je decak,ali tuce decu

не разумем, шта ја . ?

Meśa, ne smije ti niko ništa dok sam ja odje.

Postovani moderatori, imam jedno pitanje za sve vas, da li ste normalni???????
Zaredjam 4-5 minusa a vi odmah ban zbog hejta, koga mislite da zajebavate?!
Autor: Turk
Ps: Primetio sam da neki autori prolaze nekaznjeno za perestupe koje su napravili ili budu banovani na 0 dana(to je valjda neka opomena, nzm ni ja vise)...

pa ja sam npr citao 48.-50. stranu najnovijih defki i dao brat bratu 2/3 minuse, ali nisam dobio ni ban ni opomenu, znaci neko ovde laze

Ili se modovi samo izivljavaju...

turk, nemoj da se praviš lud, imaš istoriju debilnog ponašanja kao kvejk, ne važi za tebe isto što i za ostale

Ja sam vam kao dzak, jel tako?
Na meni ubijate svu nervozu i bes koji se preko dana nagomilao, ja vam dodjem kao neki anti stres???????
E moji vi, sto odmah niste rekli kako stoje stvari, nego da se mucimo ovako, za to zadovljstvo moracu da vas okinem, moroni nedojebani...
Ps: Mogu ja i bez bana da odem, samo ste trebali lepo to da mi kazete, a ne da me banujete za 3 minusa....

u kom smislu okineš?

Da vam nedam povoda da se izivljavate...