Prijava

Ako mogu da zamolim da mi se obriše ono 600 i kusur selektivno vraćenih definicija, kao i one sa groblja. Da ne prolazimo opet kroz ista sranja, hvala. Ne znam ko sada rukovodi svim ovim pa moram ovde da se patim i eksponiram :) Ako ne, moraćemo kroz ista sranja. U stvari ako je jednostavnije uklonite mi čitav profil.

Koji beše tvoj razlog druže
Znam da si i skor napinjao za ovo al sam zaboravio

Sad će neko da ti napiše takodje da su posle 24 sata definicije vlasništvo sajta

па па параноја

мада можете и мени да пребаците његове дефке кад кад већ не можете минус скрипту да победите која ме је убила :(((((((

Podrška za Melkijadesa.
Ako može nekako da se izbaci kompletan profil kao samostalan sajt, da autor može sam rukovodi gde šta i kako.

Inače kreće ZLOOOO

:)

Pozdrav, Melkijades, koji je tvoj problem? Definicije trajno sa sajta može jedino Kaizen da ukloni, a zašto bi?

potpisao si neke stvari kad si se registrovao momče

Ne znam da li ste primetili da se melkijades vratio na sajt.

Da, geslo aktuelne mod-garniture je "očekujte neočekivano", tek predstoje iznenađenja!

Ne znam sto on bese popizdeo ali ono što znam jeste da covek čita kvalitetne knjige.

Вузи
мада можете и мени да пребаците његове дефке кад кад већ не можете минус скрипту да победите која ме је убила :(((((((

Е Нва може ли пола пола или бар мени 100, а т ти узми остале?

može meni njegov nadimak, nije loš nadimak?

Ево ја ћу ти променити кад будем имао времена.

Jebem li ga ne bih ti ja brisao ništa. Nema ovde pilula za posle snošaja. Posle pisanja nema kajanja.

ne znam da li trazenje da se defke brisu nazovemo zapatovanje ili melkijadisanje.

Čovek sad ima 800. Kontraefekat izazvao

Melk, super su ti defke, piši malo češće