Prijava

Realno nikad nije bila poenta komentarisati aktuelna desavanja I politiku u tim jebenim posterima, opasno su smarali

a što nema spema na ovoj temi?

Gambi potpuno si u pravu, no nemoguce je okretati glavu od aktuelnosti. Zapravo moguce je al aj :) Bilo je jako dobrih postera sa politickom tematikom, moglo je to da se resi na drugaciji nacin...Nebitno uostalom. Nego pazi sto mo je neko mak'o dve definicije, valda kao neki znak dobre volje :D

Gambi potpuno si u pravu, no nemoguce je okretati glavu od aktuelnosti. Zapravo moguce je al aj :) Bilo je jako dobrih postera sa politickom tematikom, moglo je to da se resi na drugaciji nacin...Nebitno uostalom. Nego pazi sto mo je neko mak'o dve definicije, valda kao neki znak dobre volje :D

Pa bukvalno se sećaš prvog perioda sa posterima. Posle su na posterima počeli prežvakani generički posteri na fazon "napreDNO", "hahahahah Krkobabić mator", "hahahah Dinkić lopov", "Vučiću pederu", "hahahah Jeremić Sunđer Bob Kockalone", "hahahahah hvala Kurcu (austrijski kancelar)".
bukvalno su se sveli na to.
Kažem, bilo je dobrih momenata, ali su jako, jako brzo prevaziđeni posteri.

Ma trebalo je samo zabraniti aktuelne I politicke teme, jbg posteri su ti koji su dovodili clanstvo. 2018ta je, nece niko nov doci da cita definisanje slenga

Sajt se raspada već šest godina, sada je prostor za internu autističnu sprdnju, a ne više sajt "kreativnog" tipa. I i dalje može okej priča da se nađe povremeno ovde. Samo ako ne očekuješ oduševljavanje definicijama. I uostalom, sajt ti je slika neta. Ljude mrzi da čitaju bilo šta što ima više od tri reda. I Vukajlijin humor se proširio na ostatak "srpskog" neta. Sada kada u guglu kucaš "smešno" ne iskače Vukajlija, jbg, pa je i poseta i broj novih članova manji.

Sada su aktuelne neke druge stvari, a čak je i FB pun raznovrsnog humora, od onog za masnog prosečnog Srbendu do autističnih stranica za ljubitelje reddita i 4chana.

Forum i sajt ovog tipa je generalno kao forma prevaziđen. Vukajlija je sada više društvena mreža nego mesto na kom možeš da definišeš sve što ti padne na pamet.

Ma trebalo je samo zabraniti aktuelne I politicke teme, jbg posteri su ti koji su dovodili clanstvo. 2018ta je, nece niko nov doci da cita definisanje slenga

Svaka druga FB stranica, grupa i sranje se sada bavi mimovanjem i jedenjem govana, uklapanjem slike i kratkog teksta, čak i da su ostali posteri, teško bi dovukli ne znam kakvo članstvo. FB postao samodovoljni entitet sa kog uopšte ne moraš da odeš ako te išta zanima, ima svega jebeno.

Pa bilo je mimova na fb I pre 6 godina, pa je sajt opet bio posecen. Nije nesto evoluirao internet, nego nema ko da stvara dobar sadrzaj ovde. A za definicije se slazem da su prevazidjene.

Ja mislim Santjago da sajtu trebaju posteri.

Pa bilo je mimova na fb I pre 6 godina, pa je sajt opet bio posecen. Nije nesto evoluirao internet, nego nema ko da stvara dobar sadrzaj ovde. A za definicije se slazem da su prevazidjene.

Jeste, ali još nije bilo to toliko rasprostranjeno. U fazonu, bilo ih je, ali sada ti je generalno mnogo raznovrsniji sadržaj. A i pritom, pola nekadašnje vukajlije jede govna po FBovima, Twitterima, i generalno su formirali drugi tip humora na tim mrežama (u suštini, onaj tip humora zbog kog se dolazilo ovde). Ne znam da li me kontaš. Tip humora na Vukajliji je bio prilično specifičan, sada je univerzalno prihvaćen, i jednostavno više nije skoncentrisan u toj meri na ovom sajtu. A sajt je pre šest godina počeo da umire na kreativnom planu generalno.

I pre mislim da sajt može da se oživi preko foruma, pa tek onda definicije i neki drugi vid jedenja govana, nego obrnuto. Nasilno se furaju definicije, a forum se zanemaruje. A čvršće je uporište sajta ovaj forum trenutno i trenutno je jedan od retkih nespecijalizovanih foruma u Srbiji koji su opstali i koliko, toliko su aktivni.

Melkijades, dovoljna je ona defka "bolest praznih ruku" da dokaže kakav si genije. Sve najbolje i da ti se vrati ta defka Pasje popodne.

A što se kreativnog dela sajta tiče, većina autora je zapravo prerasla formu koja se koristi na sajtu, jbg, jer realno, ja da se pitam, na svom profilu imam možda 15/20 definicija koje su dobre/nisu loše, jer je prirodno da ti stil i šta god napreduje. Ostale su golo govno.

I baš zbog toga je gomilu i smorilo da piše/stvara ovde.

Meni jos jedino Kashof, Zapata i onaj novi sa mozambičkom zastavom pisu dobre defke

počeo i spem. fino.

A i drugima nerijetko pohvalim defku a nisam nesto posebno impresioniran. Niti sebe smatram nekim piscem, ja sam tek kar'na

Nemoj tako brate, citao sam te malo i odlicne su ti definicije.

Birokratija moj Melkijadese. Većini ljudi da daš mogućnost da mijenjaju stvari stvoriće haos, jednostavno se radi o dokonim umovima, a takvoj osobi smeta sve što imalo iskače iz kalupa osrednjosti i njihove nesposobnosti doprinošenja ili jednostavno prisustvovanju nečeg korisnog.

Moj ti je savjet da neka si to rekao, nisi jedini, nisi poslednji, a definicije nek stoje, jer moraju, da li na groblju ili žive, nebitno. Ostavio si digitalni trag, koji možda neko otkrije u dalekoj budućnosti kao što u današnje vrijeme poštujemo antičko oruđe i oružje jer je to hronika jednog vremena, jedne misli, civilizacije... A šta ostaje iza te gnjide što je pokušala to da opstruira? Ništa. Moraju da nose teret svoje ništavnosti od samospoznaje do crknuća, i jedini uspjeh im je kad im na sopstvenu sahranu dođe što veći broj ljudi. Haha.

Hvala dilan dog drugar moj

realno kad vidim koje su smrde sad faktori na sajtu muka me uvati. a i pojedini od prije. guje u njedrima gajismo ali neće ovi naš više, biće još glava na avatar da se dodaju.

To nisu glave već glavidžonke xd