Prijava

Au brate pogledah par klipova odande, jebote, pegla mi se

Ma jok,ne moze nista da se uradi. Osudis ga na 10 godina,vec sad je psihicki poremecen,kakav ce biti kad izadje?

I nista ne moze da se uradi tu. Ovo sto pise Sevastokrat bi imalo smisla da smo izgradjeni kao drustvo,zaboravljate da ovde malo pa po novinama citamo majka sa muzem silovala zenu godinama terala decu da je mazu govnima(tru stori) ili otac drzao mentalno zaostalog sina u kavezu velicine metar sa metar pola zivota(bilo u novinama isto).

Pa i ne mozes nesto mnogo vise uraditi,oni odu u zatvor,vec su pronadjeni.A ovo su situacije u kojima ne idu bas u zatvor niti im se ista konktretno uradi da bi se dalo primer ostalimo da to ne rade.Ako imaju psihopatske tendencije da se lece ili da idu u zatvor,definitivno kao takvi da ne budu deo drustva.

A ovaj klinac ima imedju 10-14 godina vrv,danas radio ovo macki a do 18 ce da skapira kako je pogresno i kajace se?

Moze se desiti.Mozak je jos u tok nekom osnovnom formiranju u tim godinama.

blek ima pravo da smo oguglali

pre par nedelja bila ona prica sa devojkom u tramvaju koju je napastvovao neki lik, a svi u tramvaju sedeli i gledali svoja posla

nisu ti likovi u tramvaju bog zna kakve picke u odnosu na ostatak Srbije - kladim se da bi bar 80% stanovnistva reagovalo isto

pa ako nisu ustali zbog devojke od 15-16 godina koja je PRED NJIMA napadnuta, sto bi ustali zbog macke ili psa (ciji se zivot u zatucanim drustvima poput naseg ionako ceni manje nego par patika ili mobilni telefon) koji su muceni negde tamo, daleko od njihovih ociju

Mnogo vi prdite ovde. Ko god kaze da se nasiljem ne resava nasilje u ovakvom slucaju da jede govana sit

"OMG tamo neke patke u pozadini...znači to selo...znači to sirotinja...znači to krezubo...zatucano...sirotinja...fujić"
Kakva ste sitnoburžoaska govna...

On topic: mali je definitivno za posmatranje, sicijalne službe ili ko već. Jbg kod nas se sve svodi kada neko ubije nekog aj da ga besimo. A kada recimo neko pokaže tendencije ka tome ne reaguje se jer eto ko ce da se cima, prati. Kod nas je samo sankcija ne prevencija. Ali nema ništa od toga ovde da se promeni.

Nasilje se samo moze i rijesiti nasiljem, sve price o civilizovanom razgovoru sa nasilnicima i ljubavi, miru, toleranciji kao rjesenju takvih problema su kita lastina

EDIT: Sad tek procitah, Mister No ima poentu, prevencija je svakako najbolje rjesenje, ovaj moj komentar gore se odnosi za situacije kad je vec kasno

Dobro,svakako se nasiljem ovo i treba resavati,neces mu promeniti tendencije nasiljem,ali definitivno ce strah delovati na to da se suzdrzava.Ali ako moze psihijatar da pomogne pogotovo maloletnim osobama kojima se mozak jos uvek formira,onda zar nije to bolje?

Medju tinejdzerima je kul biti surov,neki prelaze granice najgore odvratnosti pri tome i kaju se u buducnosti,mnogo ima takvih primera koje znam,a i ja sam jedan od njih,moram priznati sto se nekih stvari tice.

Brat od druga otišao u Norvešku da živi. Sad njegov klinac se igrao sa malim Norvežanima i krenuo da ih juri i vitla nekim plastičnim mačem, oni zajebancija dečija.

Odmah reagovale socijalne službe, psihijatri kurci palci, pokazivanje agresije bla bla. Tipa vodite računa il ga oduzimamo.

E sad, to je prevencija na kub. Da l to pomaze da budu normalniji pojma nemam.

Nije kul biti surov bar u okruzenju gde sam ja odrastao. I sad gledam oe klince sto rastu ok su. Samo ti sablon treba i sve po njemu. Ova sranja na Kosovu su namestena i iscenirana al da nisu posaljes zandarmeriju dole pod izgovorom da cuvaju svoj narod dok ne padne mrak kaki kurac mirni protesti i konferencije za stampu pisam im u usta svima jebu onu sirotinju dole i manipulisu s njima ko Dilan s cekaonicarima

тилмо како само мрачно лажеш непрекидно већ 7 година

дечји норвешки мач и социјалне службе

хајте молим вас

Ova sranja na Kosovu su namestena i iscenirana al da nisu posaljes zandarmeriju dole pod izgovorom da cuvaju svoj narod dok ne padne mrak kaki kurac mirni protesti i konferencije za stampu pisam im u usta svima jebu onu sirotinju dole i manipulisu s njima ko Dilan s cekaonicarima

Pa vec je slao Sloba zandarmeriju dole, pa su nam poslali bombe. Da im posaljemo zandarmeriju sada, kad je americka vojska vec tamo, jebali bi nam sve po spisku.

Da ali Sloba
i tad je bio pijani Jelcin il ko vec u Rusiji al ne mogu da se sd raspisujem ako nisi iz prve povezao da sad bas nije 1999 i da su siptari polako poceli da smetaju

da, da, sad ce nas Putin odbraniti ako Ameri pokusaju nesto hahahahaha

daj ne zajebavaj me

хахах ал највећа заблуда глупог Србина је да амер гледа ћиптара као јевреја, што се заштите тиче. Албанац има јак лоби, ал ништа више од тога. и то ће пресушити. Па мајку му јебем да су толико јаки, не би се копља ломила на неком прешеву јебеном

толки лоби, трошење пара толка помоћ, рат, НАТО и опет после 30 година цимања опет та сјеверна митровица прави проблене

Sevastokrator_95
da, da, sad ce nas Putin odbraniti ako Ameri pokusaju nesto hahahahaha

au druze ti bas dosta nisi bio na sajtu vidim

pa ne gleda siptara ko jevreja, al gleda zato na teritoriju na kojoj ima svoju bazu

al odosmo u off

au druze ti bas dosta nisi bio na sajtu vidim

Drugom prilikom o ovoj temi