Prijava

aj nek mi neko objasni kako je ovo solidan paravan za reketiranje hahah??

Mislim da reketiraju ostale delove kučkarske sekte, tipa vlasnike azila, druga udruženja, vrete se tu lepe parice. Ono u fazonu, daj nam deo ili ćemo haos da ti napravimo.

Ovo za gudru jbg, onaj film o njima na Viceu, ovaj ćelča mal te ne indirektno i reko da radi neki ilegalan poso. I sad ima na leru 10-tak mišićavih batica i neće da ih iskoristi u biznis svrhe? Jes boli ga...

Msm priznajem da je ono bio solidan evridžizam što sam napisoa xd, ali stojim pri tome. Jbg ne verujem u nežne vizezove asfalta.

Problem može da nastane npr. kad ovakvi počnu da iznose političke stavove. Već ih uskoro vidim kao priveske Boška Obradovića ili ovi okrnjih radikala.

ma ovaj je neki rusin ili slovak, i deluje bas tupavo nekako....zamisli njega on kao indirektno govori da se bavi ilegalnim poslom, kao jako je zajeban

Hahaha a jebem li ga, msm nagađamo obojica u suštini...ali tipujem da će da ispliva da se bave nečim iliegalnim što im donosi neku korist u budućnosti. Eto, neka bude to.

I ovo što kaže Prov, loklani navijači i sitni krimosi usmerili svoju energiju na zlostavljače životinja, naord u transu, daje im legitimitet, ali sutra je lako mogu usmeriti negde drugde, slippery slope jbg.

Preterujete. Pravite od klosara ozbiljne glave. Evo kako je Mimi Oro postala od kamenjarke ozbiljna animir dama. Zbog ovakvih glava kao sto ste vi.
O tome kako klosari reketiraju uigranu semu sa drzavom i mafijom je smesno i polemisati.

jos se niste slozili da su to debili

Šta kao Mimi je loša pička?
Soraja za sirotinju

A najlošiju sliku nađi
Imaš i ti jutarnje izdanje
Daj de je napucana

Kako napucana sa ovim kraterima??
Msm kakva napucanost popegla ovo??

Ne, ja tvrdim da su debili i jajare, u sustini, ali mnogo ljudi svršava na njih, čak i neki koje znam. Tako da ako neko od njih napravi nešto to će biti ti likovi, ne mi ovde sto palamudimo.

Ja mislim da je onaj ćelavi narcisoidni fašista. I da je preko ove varijante našao legalan način da manijači ljude.

E sad, možda je to i dobra kombinacija, takve ljude napujdati da jure zlostavljače životinja, pedofile i sve grupe ljudi sa devijantnim ponašanjem.

To je win win situacija, ovi isteruju agresiju nad ovim bolesnicima.

Коментари су сјајни ахахаха.

Ovaj malo lici na onog Nixu Zuzua ili kako se vec zove.

ovaj celavi bas smara i iritantan je i priglup sa 40 reci u vokabularu, a ovaj drugi izgleda kao da je 7 puta zaredom izdrkao pa presusio pogle mu ispijenu facu

A koji je bio u Zadruzi/Parovima? :D

Sojin Komadić e Nixa Zizu je stvarno veliki car on je znači pokazao kako može da bude u isto vreme i gejmer i bilder, nego on kad mu drugarica došla u posetu on se igra minecraft umesto da je štipne malo za njeno mesance.