Prijava

Ako budete pravili postere o preceniku ocekujte zestoke pritiske, cenzuru i na kraju hakerske napade

Sve najbolje u novom poduhvatu, fala Bogu ima ko da vas pogura na internet nebu o/

Nudi li se jos ko da bude izvodjac radova?

Ja se bavim time ali nema sanse da radim, pretrpan sam poslom. Mogu da pomognem oko neceg drugog

sta mislite vi o tome npr da ja budem neki jutjuber, instagramer, influencer i te picke materine a vi me tu malo pogurate, znam da imate na tim fejsbuk stranicama jedno milion lajkova kad bi se svi sabrali

ja sad snimim nesto smijesno npr, i onda zapata to linkuje na tarzaniji, neko na negujmo, neko na konje, neko na dzivdzana, cico na dnevnjak, mitar na rakijestinu, debeli na puja, zavrsim u trendingu i posle toga polako nastavljam svoj put

Kad je uspeo true or false experiments lik koji je debeo ruzan i nepismen sto ne bi ti

jel snimas podcast zapata, zovi me za gosta

Ja cu da te proguram na tviteru tamo sam dosta uticajan moglo bi se reci

pa zato npr sto sam normalne tezine, lep i zavrsio sam master

Posle ng kreće podcast. Zvaću, što da ne

Ja cu ti biti najvjerniji fan, printacu one majice Maestro ili sta ti vec bude logo

Ja da sam mladji i malo manje lenj krenuo bih vrlo basic: youtube reaction videos, unboxing videos... možda neki gejming. A posle formiras svoj stil

Znate li da je Cici cale rekao ''kud sam te i pravio'' kad je video sta snima na yt. A znam da je moj cale gori od njegovog bar 10.000 puta, ne znam kako cu. Mora biti dobro da bi se probilo, a opet ne bih se ni blamirao nesto mnogo

ne znam da li cu se zvati maestro tamo, mislim da cu ipak brendirati svoje pravo ime

Jutjub najvise gledaju klinci, usmeri se ka toj ciljnoj grupaciji. Bacaj petarde, budi glasan, smej se, u pozadini šarene boje, lagane teme, bez komplikovanih reči i imaćeš u najgorem slučaju 5k subova za par meseci

Još ako si lep dečko tu imaš momenat i devojčica u pubertetu, dodaj još 5k

Ja ako posle prvog klipa ne budem imao 5k subova necu ni da radim dalje, jesi lud