Prijava

sere mi se od ljudi koji pricaju o kanabisu kao da je neka rajska biljka kad ne postoje empirijski dokazi o toj cudesnoj lekovitosti

a ono lecenje raka vocnim sokovima i slicno te bih ljude strpao u zatvor

Ma ovi sto pricaju o kanabisu strogo pozitivno bi ga koristili samo u svrhe prepusavanja i zato bi ga u potpunosti uklonili sa liste narkotika i zabranjenih supstanci. Boli njih kurac da li ga neko koristi u vidu caja, ulja i slicno. Njima treba samo da zavrse ketpa bez straha od murije

Zbog toga je bitnije ići na redovne preglede kod doktora nego na silu slaviti Bajrame, Božiće i ostale slave...

Piduu ja obozavam kvalitetan skank kad mi nije do nicega mi podigne raspolozenje.Gandza sama po sebi je mnogo bezbednija za koriscenje nego li duvan i vinjak.

Posteno, nemam nista protiv. Samo se izjasnite da bi zeljeli da pusite kanabis (sto nije ljekovita svrha) i jasno se izdvojite od ljudi koji ne mogu da nabave jebeno ulje iste biljke.

Ja mislim da je ulje delotvorno kako pojedini pricaju, ali opet pitanje koliko je to tacno, jedno sto znamo da je kancer veoma teska stvar, i da normalne metode lecenja ne deluju bas mnogo.

Ma ovi sto pricaju o kanabisu strogo pozitivno bi ga koristili samo u svrhe prepusavanja i zato bi ga u potpunosti uklonili sa liste narkotika i zabranjenih supstanci. Boli njih kurac da li ga neko koristi u vidu caja, ulja i slicno. Njima treba samo da zavrse ketpa bez straha od murije

Upravo ovo, ovo je sustina cijele price o "ljekovitom" kanabisu.

Inace vezano za temu, 99% svih alternativnih metoda za lijecenje raka su prevare i gluposti, a onih 1% sto stvarno mogu donijeti rezultate se ne zasnivaju na jednoj stvari koju ces ti da uzmes i rak ce da nestane, vec se zasnivaju na kompletnoj promjeni stila zivota i ishrane, i potrebno je duze vrijeme za to. Kao i kod mrsavljenja, i otprilike svega drugog sto postoji, svako ko vam nudi brzo rjesenje koje ce da djeluje kao carobni stapic, jednostavno svira kurcu.

ne razbacuj se tako brojkama, 99% zvuci kao da si pristrasan i nije realna cifra

ne shvataj sve bukvalno

ne mozes da ne shvatas procente bukvalno ali O K

preocigledno je da nisam govorio o zvanicnoj statistici nego koristio izraz koji vecina ljudi koriste svakodnevno u govoru, ne pravi filozofiju od ovoga

Presmijesni ste, jos kad vam gledam avatare i citam ovo "mrs, i ti" pisam se od smijeha

Neki ljudi zele da se izlece od gotovo neizlecive bolesti, a ja sebe unistavam samo tako