Prijava

Naidjem na ovo slučajno, mislim ove godine, i ne bude mi mrsko da pogledam - čovek koji leči rak ubrizgavanjem sode bikarbone u obolele organe ili u njihovu neposrednu blizinu. Njegovo istraživanje zvanična medicina je naravno odbacila, osudjen je na par godina zatvora zbog prevare (i jer mu je jedan pacijent koliko se sećam umro). E sad - u pitanju nije nekakva budala već lekar, bivši onkolog (dozvola za rad mu je naravno takodje oduzeta), opet tu se pojavljuje gomila nekih ljudi koje je izlečio (neke u četvrtom stadijumu) koji ga dižu u nebesa i ostalo. Uostalom priča na kojoj temelji svoju filozofiju (da je rak zapravo jedna vrsta gljivičnog oboljenja) postoji već dugo i propagirali su je i neki daleko značajniji ljudi iz sveta medicine. Zanima me veše mišljenje; ne traje dugo i vrlo je zanimljivo. Ne znam da li bih se i sam u nekom krajnjem slučaju podvrgao ovako nečemu, svakako, treba pogledati. https://www.youtube.com/watch?v=QveEJAZoH9A

Ja nisam trol da napomenem od malopre liku koji misli da sam trol, ali da jesam sklon semicama i kombinacijama tome jesam sklon ipak.Ja ne slusam atomsko skloniste nego mi.je interesantan naziv benda i odatle sam pokupio ideju za nick.

Ovako, apropo sode bikarbone, stara, sovjetska škola sporta je profurala sodu bikarbonu svojim sportistima tamo pedesetih, šezdesetih. Velike doze sode bikarbone se unose u tijelo u toku trenažnog procesa i za vrijeme takmičenja i time poboljšavaju performanse. Soda bikarbona neutrališe mliječnu kiselinu u mišićima i time produžava period opterećenja, pogotovo ona kratka i sa visokim intenzitetom.
Moj trener džudoa je pričao nama te priče i svaki put kada smo imali upalu mišića morali smo da se kljukamo sodom bikarbonom i pomaže, nakljukaš se ujutru, uveče treniraš bez problema.
Današnji sportisti imaju ogromnu ponudu raznih dozvoljenih i nedozvoljenih suplemenata pa potreba za sodom bikarbonom kao suplementom je suvišna tako da nije ni bitno da li poboljšava ili ne, nema potrebe trošiti novce na ta istraživanja.

Elem, sve više se pričaju priče da rak najlakše nastane i raste u kiselom organizmu. Generalno sve bolesti potiču iz kiselog organizma - tako kažu. Vjerovatno je sve to povezano.

Skocimis interesantna ideja brate, moram to da probam kako izgleda :) , jer ipak Rusima vise verujem nego li Amerima.I Mekliades predpostavljam da znam zasto je bio u zatvoru a to je zato sto je nagazio na zulj demokratskom sistemu koji kroz farmaceutsku industriju ima svoj interes, i to su mnogi tako zavrsili u zatvor sa istim razlogom i to je jedno upozorenje onima koji su pametni da ne cackaju mecku sto bi se reklo.A inace mozda je i bila prevara odkud se zna sad.

Melkijades to ti je jasno vise nego li dobar dan da uopste i na manjem nivou bogacenja oni bogati ce ostro reaguju ukoliko im tvoja firma i delatnost svojim profitom ugrozava biznis.Tako da dobro se treba razmisli pre nego sto se cacka mecka, da posle ne bude kasno.

0,3 grama na kg žive vage, popiješ to i super ti, najbolje oko 3 sata pred trening uz nešto malo UH (za poboljšanje performansi navodno) ili pred spavanje, da odradi to preko noći (za protiv upala)

E pa mislim da ga nisu zatvorili, da li se sklonio u neku drugu zemlju ili sta vec. Naravno, farmacija je biznis kao i sve drugo - sto vise bolesnih, vise para. Ako ih izlecis, morace i tokom zivota da trose neke pare na medicinu. Ako umru do 65. ne moramo da im delimo penziju. Ekonomija...

Sto se tise kiselosti organizma - da, ljudski organizam je bazna sredina (mada sam slab sa bio-hemijom, ovoliko znam). Potrebno je izbegavati stvari koje remete ravnotezu i kisele ga.

Jel moguće da svo ''znanje'' crpeš iz klipova teorija zavere, ovaj žuti font prevoda, dramatika u tonu, sve moj do mojega u njemu neki neshvaćeni doktori koje farmako mafija ignoriše i slične gluposti. Po ovome ispada da čovek ne sme da popije limunadu jer će da se ukiseli, ili da jede turšiju, aj ne lupetaj pliz, odrastao si čovek umeš valjda da izguglaš nešto pametnije, nemoj da si čika bulja i atomski. Postoje puferski sistemi koji održavaju ph, nije ista u svim organima i dupljama, negde je kisela sredina (želudac, vagina), negde neutralna, negde blago bazna itd itd.. guglaj, čitaj, ne padaj pod jutjub zaverenike)

Joviću, slazem se sa tobom samo mala ispravka. To sto je nesto kiselo kada ga konzumiramo, ne znači da ostaje kiselo u organizmu. Kad si vec pomenuo limunadu, ona se probavom pretvara u bazno jedinjenje :)

Kisela vagina lol

Ja sam slab sa hemijom i bio-hemijom, ali pobedio si rodjeni :) Ne crpem znanje iz ovoga, nadam se uostalom da necu doci u situaciju da o ovome uopste razmisljam iole ozbiljno. Ali svejedno, vredi pogledati. Saslusaj i stvari sa kojima se ne slazes, uvek. Korisno je.

Kisela vagina - kako ovo jos nije definisano!?

Ovi što se zalažu za legalizaciju marihuane i što misle da vutra leči rak spadaju u istu grupaciju ljudi koji misle da je zemlja ravna i da ne treba vakcinisati decu.

Ovi što se zalažu protiv legalizacije marihuane i što misle da vutra ne leči rak spadaju u istu grupaciju ljudi koji misle da je zemlja ravna i da ne treba vakcinisati decu.

Evo ga,znao sam pre ili kasnije da ide kiseljenje organizma.

Ko ih jebe kad su glupi. Bukvalno selektujes naivcine i uklonis ih tako sto dopustis da im rendom ljaljanka sa 4 razreda osnovne prodaje vodu iz picke bozije koja lijeci rak.