Prijava

Hvala Reme
Gambi čudno zvuči ali u velikoj većini slučajeva bolesnici kancera ne umiru od kancera. Zračenje ili h terapija pocepa zdrave organe i umre od upale mokraćnih kanala, bubrega itd

One vakcine sa Kube su kod nas kurac npr. 7% imaju uspešnost kod nas, vlakna mišića i tumorne ćelije uopšte nisu iste poklapanje je eto samo 7%.
Kanabisovo ulje su meni rekli da uzmem u ulozi morfijuma, Bogu hvala deda nije imao neke bolove pa mi nije trebalo

Škartljiva tema baš i različita iskustva čini mi se da to nije za forum Vukajlije gde i jedan atomski miš i krajsler imaju pravo da postuju.
Inače ulje u Srbiji nema da se nađe u toj meri čisto kako nama treba. Smederevci neki rade približno ali nedovoljno.

Te kubanske vakcine od otrova škorpije su gola kurčina, sećam se da smo morali u Tiranu da idemo po njih kod nekog šiptara, bukvalno bacanje para, mada u takvim situacijama to niko ni ne gleda

isto kao i šomi. predlažem da batalite ovu temu.

Inače ulje u Srbiji nema da se nađe u toj meri čisto kako nama treba. Smederevci neki rade približno ali nedovoljno.

Znam ja osobu koja ima cisto, donosi iz Holandije. Msm kontam ne treba ti vise ali nije da nema.

Škartljiva tema baš i različita iskustva čini mi se da to nije za forum Vukajlije gde i jedan atomski miš i krajsler imaju pravo da postuju.

Iz tih razloga I izbegavam da postujem.

U svakom slucaju, alternative ima dobre ali da se ne koristi kao alternativa nego kao dodatak medicinskom tretmanu. Eto ovaj covek bi umro od gladi jer je povracao sve sto stavi u usta, da nije bilo kanabisovog ulja. Kontam da ima jos necega sto pomaze kod tako nekih tegoba, nuspojava I sl.

Gamby jesi ti retardiran? Jebo te bokser ovaj ti I ja bar nismo imali konflikte šta kenjaš

Škartljiva tema baš i različita iskustva čini mi se da to nije za forum Vukajlije gde i jedan atomski miš i krajsler imaju pravo da postuju.
Inače ulje u Srbiji nema da se nađe u toj meri čisto kako nama treba. Smederevci neki rade približno ali nedovoljno.

e sta smeta tebi to sto nas dvoje ja i on mozemo da postujemo pa govoris da tema nije za forum Vukajlije?Shomy kako je izgledalo to putovanje u Tiranu kod siptara o kome govoris?

Škartljiva tema baš i različita iskustva čini mi se da to nije za forum Vukajlije gde i jedan atomski miš i krajsler imaju pravo da postuju.
Inače ulje u Srbiji nema da se nađe u toj meri čisto kako nama treba. Smederevci neki rade približno ali nedovoljno.

škartljiva tema xd

Smeta mi to što ste dva debila tj trola jebena u 2018 godini jer ne mogu da prihvatim da postoje tolika dva imbecila a ovde se radi o bolesti sa velikim procentom smrtnosti naših bližnjih tako da vrlo lako može nekome pasti na pamet da vas traži i glave da vam pokida kad lupite neku glupost ovde da ispadnete zanimljivi

Bohore koji ti k ja nisam nijedan post ostavio ovde

Bohore meni je van svake pameti da podevam za takve, stvari i ja kad podevam nekog da iznerviram uvek vidis da radim sve za neke bezveznije i sitnije stvari kao kad npr. upitujem devojku da li je svrbuvkaju grudi kad treba da dobije, a van svake pameti je da podevam nekog za oboljivanje od raka.I zasto moras tako odmah da me optuzujes za nesto sto nikad nisam radio, i sto mi je ogavno van svake pameti.

Nije da ga branim,al msm da nije pisao nista ovde. Bio je neki drugi moron bez avatara.
Na krajslera mislim

Bio je onaj snupsn kako vec, sto je napravio profil da proziva mene i bombasa, skoro je sad banovan

iz koje godine ovaj crtać atomski miš? deluje praistorijski, čak i Moćni Miš koga pamte samo metuzalemi od 30+ je noviji. Autor je ili neki žešći trol ili tako nešto.

Ma nick sam napravio po ugledu na grupu atomsko skloniste.

I to ne slusa niko ko nije mator, provaljen sI metuzalemu hahaha