Prijava

Sine pravices ti ljude budalama dok ti neko ne nalupa samare ili dok te ne sredi jedan crnac

Mozes se jebati u dupe slobodno erisha ipak je 2021va

rasnijevo govno je bitnija pojava na ovom sajtu od tebe

Nije problem to sto si nebitan na sajtu perisha, nebitan si i u rl

Prosipas se tu ko rizla, a ne znas decxkitj apsolutno nista da ne kazem da si glup kao kurac, ajd

Ali ti to ne smeta da se nameces kao nekakav flegsip acc ovde. Jebem te usta ta zvalava

idi trazi bombasu da mu pozajmis pare

Zaradjuje lire u turskoj prodaje krofnic na plazi kaze jok jok ne treba mu

Što bi Bombašu neko pozajmljivao pare? Čovek vuče gvoždje na tone i pun je love, izgradio je imperiju u Lipolistu.

nedostaje mi bombas

I meni

Eru bez zajebancije, šta je sa CZB što su vas ugasili?

Export import putera i pleh muzike

Ja sam kao klinac krao makete akumulatora, sipam u njih pesak i vodu do neke priblizne tezine za tu amperazu i prodavao, sekao kablove, skidao aluminijumske poklopce sa bandera, krao gvozdje sa zeleznice... Eh kad se samo setim

Znali su i mene da pokradu. Jednom mi nestala sina od 40-50 kila preko noci. Kako su je odneli preko ograde svaka im cast

bombas je to bio niko drugi nije

Nije vise lova u otpadu, male su cene sek sirovina spram cena svega ostalog, kad je gvozdje bilo 10-15 dinara, pakla cigara je bila 60-70, litar benzina 70 itd i mogao si nesto da kupis za te pare, sad je 20-25 dinara a cigare 350 gorivo 200 meso 1000 hahah pa stvarno ne znam kako im se isplati

Sad je biznis sa uvezenim polovnjacima, kraft pivom, pekarama i jebanjem u dupe za siroki auditorijum