Prijava

Mada vidim da idu ovi stanovi na dan, dovode svalerke i kurve tu, znaci ima para da se ili prave ili se steze guzica na platu

I naravno gudra se diluje vise nego ikad jer je gambi debilko provalio zivot ili bar on misli da je to zivot, tako sebican i samoziv

Transport isto ko god moze kupi kombi pa vozi gastose i migrante, usput svrate malo do lokalne podruznice sns da im ubace heroin u rezervni tocak, ima onu partijsku znackicu u koznoj futrolici i niko mu nista ne moze. Jos ako mu je sns dao neku funkciju ili progledao kroz prste za neke poslove, pa taj ce da grize na svakog ko pobesnelo pseto. Mnogo krvolocan, ljubomoran i los narod, zato ih niko i ne podnosi

Хахахаха, јес' зајебано нацошовање то чим није нека сиротиња што изгладњује керове....

Ako levijatan ide da brani naše u sublimiranom jeziku to znači da su naši na kosovu kerovi

i mačke ajde

kristofer hil, pregovarac iz rambujea, je novi ambasador amerike u srbiji

Najjače je što se lik vozio po Beogradu dok je ovo snimao. Vide se detalji koji su tu negde oko Arene.

A ono, kapiram da baš i nema visokogradnje tamo oko administrativne linije.

Znači em je uspeo da ispadne smešan pričom o PCR testu, em nije ni bio gde kaže da jeste.

Korumpirani vucicev diplomata godfri odlazi konacno sto je lepa vest a jos bolja je da je Bajden licno imenovao Kristofera Hila koji je odlican poznavalac (ne)prilika na balkanu sto je signal da ce se USA ubuduce itekako baviti naprednjacima
https://rs.n1info.com/vesti/kristofer-hil-novi-ambasador-sjedinjenih-americkih-drzava-u-srbiji/

Prosto je, cini mi se. vucic i njegova svita nemaju gde da beze i trose opljackane milijarde, oni su bezbedni samo u srbiji tako da ce po svaku cenu osvajati svake izbore ubuduce, u medjuvremenu dok sprovode kradju, prace taj novac kroz nekretnine i zemljiste i postace bukvalno vlasnici srbije, kombinovano uz politicku, korupcijsku, kriminalnu i policijsku moc i narodno nepruzanje otpora toliko ce se ukoreniti u srpskom drustvu da su sanse za bilo kakve promene i uspostavljanje vlasti koja ce zaista sprovoditi narodnu volju, nazalost, ravne nuli.

stratimire pitaj taru

Da ne pricamo o duhovnom stradanju jer sa svakom novom kampanjom i aktivnoscu botova i rezimskih medija, ispiranje mozga je sve efikasnije sa jos dugotrajnijim posledicama. Podele u drustvu su sve dublje i opasnije. Mrznja prema svakome ko misli kroz istinu i cinjenice, a ne kroz nametnutu perspektivu, raste i postaje okrutnija iz dana u dan. Toliko istine se gura pod tepih da ce im trebati vrhunske kocnice da ne slome vrat kad se budu survali odozgo

Covek je zaduzen za korumpirane i problematicne drzave:

Služio kao ambasador u Iraku, Koreji, Poljskoj i Makedoniji, kao pomoćnik državnog sekretara za istočnu Aziji i Pacifik, i kao šef američke delegacije na šestočlanim razgovorima o Severnoj Koreji.

Ne znam koliko pratiš ali Kina je pre izvesnog vremena zaista isprobala najnovije naoružanje, nekakve supersonične rakete 40 puta brže od zvuka i štatijaznam šta još sve, protiv čega Amerika nije u stanju ni da prdne i zbog čega su, čak zvanično, jako zabrinuti. Ono - guranje prsta u oko. Ne znam koliko je to sa Tajvanom spinovanje javnosti a koliko ozbiljno misle kada kažu da će ih braniti po svaku cenu (ništa čudno, čipovi i još svašta se proizvode tamo, Ameri bi imali velike nevolje ako ih Kina zaista anektira). Znam da deluje suludo, ali o mogućim konfliktima govori se već uveliko. https://www.youtube.com/watch?v=kA2KaEKs1LA&t=237s&ab_channel=60MinutesAustralia

Inače Australija je napravila nekakav vojni savez sa Britanijom i Amerikom, pošto su sa Kinom već u opasnom sukobu oko ruda, prava Kineza u AU itd.

Hahahhah kao da plače dok kuca ovaj podnaslov

registrovan još jedan i to kod Topoole

kod Topooooole aaaa

Ala je ljuljalo nocas opaaa

To sam ja jebo nije zemljotres