Prijava

Bukvalno kazete da ga treba banovati i da nema pravo na misljenje zato sto nije Srbin.

Ne. Kao sto smo rekli ranije, ni Plidu nije Srbin pa se slaze sa svima i nema nikakvih problema zbog toga. Kazemo da ga treba banovati jer je nacionalisticko govno koje se ovde svaki drugi dan proserava sa antisrpskom propagandom. Pogledaj mu malo postove, neke definicije sto sa groblja sto zive itd pa ce ti biti jasno

Ne. Kao sto smo rekli ranije, ni Plidu nije Srbin pa se slaze sa svima i nema nikakvih problema zbog toga. Kazemo da ga treba banovati jer je nacionalisticko govno koje se ovde svaki drugi dan proserava sa antisrpskom propagandom. Pogledaj mu malo postove, neke definicije sto sa groblja sto zive itd pa ce ti biti jasno

Лик је говно у људском облику и требало би да се банује бар до 2020. Нико нема право да отвара теме са увредљивим контекстом и да пише слична срања.

Video sam mu neke bas debilne postove kao sto je na primer ,,idite koljite malo,to vam je u prirodi,, ali ovo je ok,ovde ni ne vredja Srbe.

Video sam mu neke bas debilne postove kao sto je na primer ,,idite koljite malo,to vam je uprirodi,, ali ovo je ok,ovde ni ne vredja Srbe.

Нема он шта нама да држи лекције преко оваквих тема. Његово мишљење није кредибилно зато што је очигледно србофобичан.

Sta ima muslimanski nacionalista da popuje o srpskom nacionalizmu na srpskom sajtu?

Нисмо ми паметни да идемо фул национализам причу него све нешто метиљаво и млако, нит тамо нит овамо. Плидуу и Реву главу одма на пањ.
Вид шта пишем а први дан поста, опрости Боже.

Jebaće vas Dodik sve

Da,za to ste u pravu,ali tako on i za sebe kaze da je debil.

rifa ce da bude vreca arkanovom malom ha ha ha

Ja kako sam vidio ovdje ima dosta vrijeđanja, a ne crnog humora, kojeg sam ja koristio u kontekstu kada sam rekao onome kako da liječi svoje komplekse, jer me nanervirala glupoća njegove teme, pa sam zato odreagovao u crnohumornom smislu sa posebnim osvrtom na po zlu poznati trans navijača Rada, kojim su potvrdili istinitost moje crno humorne zajebancije, elemese, naglasio sam da nije provokacija već namjera da razmijenimo mišljenja o ovome fenomenu koji će definitivno, ako se ovako nastavi razmišljati poput nekih vujaklijaša odvesti srbe u mrak totalnog ludila u kojem će nestati , pa opet želim da moderiram temu i ponovim pitanjem, hoće li se dozvati pameti ili će nastaviti sebe ubjeđivati nacionalističke gluposti.

P.S. MALI MUJO zmiuga

El moze neko u dve recenice,al bas dve maks da mi objasni sta pisete ovde.

velikiblek o gluposti nacionalizma i njegovom uticaju na srbe.

Svadjaju se srbi i muslimani kao.

Ko je musliman ?

El moze neko u dve recenice,al bas dve maks da mi objasni sta pisete ovde.

Musliman nacionalista otvorio temu da provocira Srbe i popuje o srpskom nacionalizmu, a mi ga napušavamo kurcem (eto čak u jednoj rečenici).

Ti valjda šta znam

Nisam ja musliman , vi ste mene pomiješali sa nekim, ja sam čovjek.

revo je srbin, sve se uklapa, srbi se sami sebi seru u šerpu

Da si čovjek ne bi bio nacionalistička pizda.

Poserem se ja na čoeka koji ulazi u ozbiljnu raspravu sa intelektualnom gromadom Čika Boljom xaxa