Prijava

Ali ovi sirotani sto se pale na more hahahah mislim volim i ja more ali sta sad, ako ti je more vrhunac zadovoljstva jbg sirotinja si poslednja, najnizi sloj, svako ko ima 300 evra moze u sutomore ili paraliju pogotovo nislije smrdljive, a da parkiras bmw novijeg godista, kljuceve i iphone x na sto jbg to ti treba 11k evra a ne 300 u tome je razlika plus sto zadovoljstvo mora traje 7-10 dana godisnje a ovo zadovoljstvo 365 dana godisnje. Razlika ogromna. Ali mora sirotinja da poleti odma sa krilaticom: nemam bmw ali imam dusu kao hljeb i letovanje u paraliji.

Lol, baki, solidno si jeftina kurva ako ti sreću čine BMW 2004. godište i IPhone X.
A ako bi te 365 dana u godini činilo srećnim to što imaš BMW, def te treba preprodati ciganima gastarbajterima da te zaposle kao baštenskog patuljka u dvorištu.

A rečenicu "šta će mi more, to je sedam dana u godini" može samo da kaže uboga sirotinja koja je jednom išla na more za svojih 25+ godina, i to u jebeno Sutomore.

Drži se ti bauštele, i tamo možeš da pocrniš, a posle četrdeset godina lomljenja kičme, možda i nabaviš polovni BMW, da budeš najveća seljačina u selu, kao tvoj mladenovački mentor. I ne reče li opet da ideš sa sajta na duži period?

troluje maestro braco, ne nasedajte

Ne troluje Celte, ne pratiš koliko je glup mesecima unazad. I mi mislili da troluje dok nije plakao na Youtube live-u i Provironu kako ću da ga bijem, i kako smo zli ljudi koji mu miniraju projekat oko kog će da se obogati.

Rasni je sa prišivačima bio sinonim za biznismena u odnosu na Maestra.

nikad nisi odavao utisak coveka sto bije ljude sto nadje po internetu, mada ko bi ga znao

“Mozda nemam bmw i iphone x ali imam dusu kao hljeb i riba mi je pusila lukcu ako se to priznaje.”

Inace nista od ovoga sto je gore napisao naravno nije istina

https://youtu.be/5IzPjmb7ikc

Srce si mi slomila, svet si mi srusila kad cuo sam da te je jebo i da si mu pusila

E Reme, ispravka, nije se žalio da ćeš da ga biješ nego da si počeo da ga progoniš. Istine radi, nisam to tako ni rekao ni našpisao. Ja i dalje držim do toga da je zapečaćen barem deo razgovora, tako da o tome ne treba pričati. A ti Maestro, ne znam. Samo se ukopavaš...

celt
nikad nisi odavao utisak coveka sto bije ljude sto nadje po internetu, mada ko bi ga znao

Hahah, baš to. A ja mu čak ni pretio nisam, nego me čovek na svom lajvu pitao jesam stvarno trenirao MMA, ja reko jesam, pa se onda raspitivao kod kuma da li je moja građa pogodna za MMA i tako došao do zaključka da ću da ga bijem. Apsolutni je kreten u svakom slučaju.

Izvini Maestro što više verujem Mikiju nego tebi, a da si plakao pred petnaest ljudi na youtubeu, jesi. Tako da odjebi.

Nije meni rekao da ćeš da ga biješ, nego da ga uhodiš. A i kasnije se raspitivao u lajvu za tvoj MMA, i kad je skapirao da kao poznaješ neke likove, e tu se verovatno usrao bio.

edit: a taj razgovor je nebitan, nema nikakve veze sa ovim ovde.

Ček, zar ne beše nešto tipa "Reme je pitom lik, ja ću mu reći da se mane ako reši da ti bane na gajbu da te bije"?

Ko je Barjaktarević Uroš? Ko je taj lik?

Hahahah smesan si mater ti jebem kompleksasku u picku, pitao sam te bzvz jer sam mislio da si normalan lik s kojim se moze pricati o random stvarima, pitao sam jer mi je bilo nemoguce da neko sa tako izmucenom glavicom trenira bilo koji sport a kamoli borilacki

Nije sad ni bitno, ali jesam mu rekao da si pitom i da nema frke s tobom. nisam hteo zlu krv među vama

Ahahhaha ko bi se usrao jebenog dzindzera koji kao od govana da je sacinjen a ne od mesa

O ne miki je rekao da je pitom kako sad da izigrava mangupa onako pitom i zalizan i mlitav

Kako si Maestro, je l' udobno u Bohorovoj bulji?

Maestro, tuzicu te mami i tati sta radis. Jos cu da im kazem da familiji saljes slike kurca na internetima.